PUBG: New State duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.02.2021 - 12:16
PUBG Studio ekibi tarafından geliştirilen PUBG: New State, Battle Royale dinamiklerini gelecek teması ile birleştiriyor.

Krafton yaptığı açıklama ile mobil platformlar için geliştirilen PUBG: New State oyununu duyurdu. Aslında bir süredir PUBG Mobile 2 dedikoduları sürüyor fakat firma bu konuda bir açıklama yapmıyordu. gelen duyuru ile birlikte aslında oyunun ana ismini öğrendiğimiz gibi ilk dinamikleri hakkında yapılan açıklamaları da görmüş olduk. 2051 yılında geçeceği söylenen yapımda doğal olarak daha fütüristik bir yapı hakim olacak. Firmanın konuyla ilgili yaptığı açıklama şu şekilde;

PUBG: New State, iOS ve Android için duyuruldu

PUBG: NEW STATE'in Kıdemli Yapımcısı MinKyu Park, “Önceki oyunların hayran desteği ve büyük başarısı göz önüne alındığında, dünya çapında battle royale türünde devrim yaratan bir sonraki oyunu bu marka içinde oluşturup sunabilmek bizi mutlu ediyor.” dedi ve “Mobil oyunun sınırlarını zorlayan bir deneyim oluşturarak bu mirası baz almak istiyoruz. Ekibimizin küresel bir ürün geliştirmek için bir araya gelmesini izlemek harika bir deneyimdi ve bu yıl içinde piyasaya sürüldüğünde tüm kitlelere hitap edeceğinden eminiz.” diye devam ederek görüşlerini sundu.

Mobil deneyim için optimize edilmiş PUBG: NEW STATE, eksiksiz battle royale deneyimini doğrudan oyunculara sunacak. Orijinal PUBG oyunu ile popüler hale getirilen en iyi silah oyunu deneyimini kullanarak ve benimseyerek oyuncular, öğrenmesi kolay ancak ustalaşması zor olan aynı savaş deneyimini görebilecekler. Ayrıca son teknoloji Global Illumination rendering teknolojisi sayesinde oyun, mobil oyunların sınırlarını zorlayan grafiklere sahiptir. Böylelikle oyuncular kendilerini gerçekçi ve yoğun, ancak daha da önemlisi istikrarlı ve pürüzsüz bir savaş alanı deneyiminde bulabilirler.

PUBG: NEW STATE, hayranların sevdiği orijinal deneyimini de eklemenin yanı sıra, türü geliştiren birkaç yepyeni özellik daha ekliyor. Yeni oyun içi silah özelleştirme özelliği ile oyuncular, özelleştirme kitleri alarak çeşitli silahları kendileri yapabilirler. Bu kitler silahları, performans iyileştirmeleri, ateş modu seçimi ve el bombası fırlatıcı eklentileri gibi çeşitli şekillerde geliştirecekler. Oyuncular ayrıca bunların yanı sıra yuvarlanma, dronlar ve fütüristik bir balistik kalkan dahil olmak üzere çeşitli yeni özelliklerin de tadını çıkarabilirler. Son olarak oyuncular yola koyulabilecek ve çeşitli yeni araçlarla devasa 8x8 açık dünyaları keşfedebilecekler. 

PUBG: New State duyuruldu

PUBG: NEW STATE, 2051'e yakın bir gelecekte geçiyor ve orijinal oyun üzerinden de yıllar geçti. Bu ortamda oyuncular, evrenin nasıl geliştiğini keşfetme fırsatına sahip olacakları TROI adında yepyeni bir savaş alanına girecekler. Oyuncular, kendilerine has özellikleri olan çeşitli bölgelerle dolu, rekabete hükmetmek için yeni yollar ve stratejiler bulmalarına yardımcı olacak etkileşimli nesneler içeren benzersiz bir ortamı keşfedebilecekler.

KRAFTON CEO’su CH Kim düşüncelerini şöyle dile getirdi “KRAFTON'da amacımız, üstün oyun deneyimleri sağlayan şaheserler yaratmaktır. Büyüyen PUBG markamızın bir sonraki oyunu olan PUBG: NEW STATE ile bu vizyonu gerçekleştirmeyi umuyoruz.”. “Benzersiz kimliklerini öne çıkaran oyunlar geliştirmeye devam etmeleri ve battle royale türünün öncüleri olarak konumlarını daha da güçlendirmeleri için PUBG Studio'ya tam desteğimizi veriyoruz.”

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2021 14:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 19:55
Nezaman cıkcak
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 11:55
2 yıl veya 1 yıl sonra çıkacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:00
Başka ülkenin oyununa para yatıracağımıza buna yatırız
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 19:30
Baya baya Türk oyunu sanmış ya la
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 16:24
Harika oyun diye düşünüyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 12:41
Abi uc yollasana
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 13:38
Yok ki olsaydi vererdim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 17:53
Cjfjddjux
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 22:57
İlm kalır tane yorum yazmışsın
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG: New State duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×