PUBG: New State ön kayıtları 17 milyonu aştı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 17.06.2021 - 14:43
Krafton firması yaptığı açıklama ile PUBG: New State Alpha aşamasına yapılan kayıtlar hakkında bilgiler verdi.

PUBG New State kapalı alfa aşaması için ön kayıtlar geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Bugün ise bu Alfa aşaması kayıtlarına dair bazı açıklamalar ile birlikte ön kayıtların 17 milyon oyuncu sayısını geride bıraktığı açıklandı. Firmanın yaptığı açıklama ve bilgiler şu şekilde;

PUBG: New State ön kayıtları 17 milyonu aştı

Krafton, bugün PUBG: NEW STATE’in Google Play Store’da 17 milyon ön kaydı geçtiğini duyurdu. Bu önemli dönüm noktası, şirketin 11-13 Haziran tarihleri arasında ABD PUBG Studio'da yürütülen oyunun ilk başarılı kapalı Alfa testini düzenlemesinden kısa bir süre sonra gerçekleşti. Stüdyo, Alfa testi sırasında aldığı tüm verileri ve çok değerli oyuncu geri bildirimlerini analiz edecek ve oyunun, bu yıl tam olarak piyasaya sürülmeden önce temel yönlerini geliştirmeye odaklanacak.

PUBG: New State ön kayıtları 17 milyonu aştı

Alfa testinin ardından PUBG: NEW STATE için günlük ön kayıt oranının artmasıyla, KRAFTON ayrıca oyun için ön kayıtların 2021'in 3. çeyreğinde Apple'ın App Store için açılacağını duyurdu. Android kullanıcıları, özel bir araç kaplaması ve oyunla ilgili en son bilgilere erişmek için Google Play*'de ön kayıt yaptırabilirler. Bununla beraber KRAFTON, kısa süre önce BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA'nın iki hafta içinde Google Play'de 20 milyondan fazla ön kaydı aştığını ve mobil cihazlarda birinci sınıf battle royale deneyimlerine yönelik güçlü bir küresel iştahın olduğunu da belirtti.

PUBG: NEW STATE Kıdemli Yapımcısı Minkyu Park, "Alfa testine katılarak bu kadar geniş çaplı ilgi gösteren hayranlarımıza ve oyuncularımıza teşekkürlerimizi sunmak isteriz," dedi ve “Tüm oyuncu geri bildirimlerine dayanarak, geliştirmeyi yıl sonuna kadar tamamladığımızdan emin olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve battle royale türündeki yeni nesil mobil oyunlar için bir dönüm noktası oluşturacağız,” diyerek sözlerini tamamladı.

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG'nin yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021'de Android ve iOS'ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sunulacak. PUBG: NEW STATE, orijinal Battle Royale deneyimini yeniden yaratıyor ve onu mobil cihazlarda en gerçekçi battle royale deneyimini sunmak için geliştiriyor. Mobil oyun için en dinamik ve gerçekçi silah oyunu olmasının yanı sıra oyun, mobil oyunun sınırlarını zorlayan en yüksek rendering teknolojisine sahiptir.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2021 08:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2021 06:19
Androide nezaman gelicek
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2021 16:16
Kök güzel
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG: New State ön kayıtları 17 milyonu aştı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×