PUBG New State harita detayları ve Alpha süreci açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.06.2021 - 01:22
Krafton firması yaptığı açıklama ile PUBG: New State Alpha aşamasına ve harita detaylarına dair bilgiler paylaştı.

Krafton, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve PUBG New State kapalı alfa aşamasını duyurmuştu. Bugün ise bu Alpha aşamasına dair bazı detaylar ile birlikte oyunda yer alacak haritaların detaylarını da oyuncular ile paylaştı. Firmanın yaptığı açıklama ve haritalar hakkındaki bilgiler şu şekilde;

PUBG New State harita detayları ve Alpha süreci açıklandı

Bu ilk “Field Trip to Troi” sırasında Sergi Salonu (Exhibition Hall), Alışveriş Merkezi (Mall), Laboratuvar (Laboratory) ve Römork Parkı (Trailer Park) dahil olmak üzere dört yeni önemli nokta ortaya çıktı. Her bölge, oynanışı heyecan verici ve beklenmedik şekillerde etkileyecek benzersiz görsel ve çevresel özelliklerle tamamlandı.

Sergi Salonu - (Exhibition Hall) Yukardan bakıldığında, Sergi Salonu hedef noktası gibi görünür ve bir maça girildiğinde hedef alınması için ilgi çekici bir yer olur. Oyuncuların ortasına inip hemen yağmalamaya başlayabilmeleri için geniş bir açık hava merkezine sahiptir. Bu bölge dikeylik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır - oyuncular, düşmanlarla hemen çarpışma umuduyla tepesine çıkmayı tercih edebilirler veya binada, aşağıdan ilerleyerek daha gizli bir yaklaşım benimseyebilirler. Şeffaf, kurşun geçirmez cam gibi yeni özellikler, oyuncuların Sergi Salonunda strateji oluşturma ve düşmanlarla etkileşim kurma şeklini değiştirecek.

PUBG New State harita detayları ve Alpha süreci açıklandı

Alışveriş Merkezi - (Mall) Bu alan Sergi Salonu'na benzeyen bir açık çatı konseptine sahip ve mağaza çeşitliliği sayesinde göz dolduruyor. Oyuncular, düşmanlarının üzerine atlamak için bir çok eşsiz vitrini kilitleyebilirler. Alışveriş Merkezi'nin çatısı hızla ısınacak fakat oyuncular hayatta kalırlarsa, kalan düşmanları kuşatmak için birçok seçenek bulacaklar. Son olarak, oyuncular Alışveriş Merkezi’nin yönlü, yürüyen merdivenlerine dikkat etmelidir. Doğru tarafa çıkan oyuncular, hızla gezinebilecekler. Yanlış tarafa giderlerse, açık hedef olacaklar. 

PUBG New State harita detayları ve Alpha süreci açıklandı

Laboratuvar - (Laboratory) Bu alan, dört seviyeli yoğun muhafazaya sahiptir ve bu da onu tempolu yakın mesafe dövüşleri için mükemmel kılar. Oyuncular binada birçok dolambaçlı yollar bulmayı umabilirler, bu da düşmanların etrafından dolaşmasına veya gizlice girmesine izin verir. Alanın önemli bir unsuru, eğlenceli dövüş karşılaşmalarına ev sahipliği yapmak için şeffaf, kurşun geçirmez cam içeren 'merkezi güvenlik odası'dır.

PUBG New State harita detayları ve Alpha süreci açıklandı

Römork Parkı - (Trailer Park) Aslen ilginç bir yerleşim yeri olan Römork Parkı, geçici sığınaklar haline getirildi. Bu alanda yer almak isteyen için oyuncuların gizlice girmeleri, tırmanmaları ve zafere giden yollardan geçmeleri gerekecek. Hızlı bir çıkış gerekiyorsa, oyuncular beladan kurtulmak için yolun sonundaki rampayı kullanabilirler. 

PUBG New State harita detayları ve Alpha süreci açıklandı

Battle Royale türünün öncüleri ve PUBG'nin yaratıcıları PUBG Studio tarafından geliştirilen PUBG: NEW STATE, 2021'de Android ve iOS'ta oynaması ücretsiz bir deneyim olarak piyasaya sunulacak. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 20:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 18:31
Ne zaman indirilebilir?
Kalan Karakter : 300 Gönder
voyvoda4life
voyvoda4life 12.06.2021 17:16
aynı oyunun traşlanmışı yeni oyun diye sunuyolar!!
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 00:24
Düşük zihniyet ve bilgisizlik
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG New State harita detayları ve Alpha süreci açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×