PUBG Oynuyoruz - Bölüm 4

PUBG Oynuyoruz - Bölüm 4

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.03.2018 - 14:12
4.şifre geldi!

Ekip olarak HyperX sponsorluğunda Pubg oynamaya başladığımız videoların 4. bölümü ile karşınızdayız. Üstelik bu video serimizde takipçilerimize de sürprizlerimiz var. Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan Playerunknown's Battlegrounds ya da kısaltılmış adı ile PUBG için HyperX ile hazırladığımız bu video serimizde şanslı takipçilerimizi de birbirinden güzel ödüller bekliyor.

PUBG 4. Bölüm yayında!

Yarışma hakkında: Ekip olarak oynadığımız PUBG için her hafta sonu bir bölüm yayınlayacağız. Yayınladığımız bu bölümlerin her birinde bir adet anahtar kelime vereceğiz ve 4. haftanın sonunda oyun için ayrı bir canlı yayınımız olacak. Bu canlı yayında tüm bölümlerde verdiğimiz kelimeleri bize ileten takipçilerimiz bir tanesi bizden Hyper X oyuncu seti kazanacak. Yani tek yapmanız gereken bölümler içerisindeki kelimeyi bir yere not etmek ve 4. hafta sonundaki canlı yayında bu kelimeleri bize göndermek. Bu oyuncu seti içerisinde HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Cloud Alpha Kulaklık, HyperX Pulsefire FPS Fare ve Hyper X Fury S Mousepad yer alıyor. 

Ayrıca HyperX'in Youtube ve Facebook sosyal medya hesaplarını beğenerek hem farklı yarışmalara göz atabilir hem de bu ödüllü yarışmamızdaki şansınızı arttırabilirsiniz. 

Not: Video içerisinde verdiğimiz kelimeyi yorum olarak yazan kişiler otomatik olarak yarışma dışı kalacaktır.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 04:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2018 22:01
Canlı yayın hafta içi hangi gün olacak?

------------------------------------------------------

Bu hafta içinde sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız.

- Kaan Bolat
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×