PUBG şimdi de kendi rekorunu kırdı

PUBG şimdi de kendi rekorunu kırdı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 25.09.2017 - 14:05
PUBG kaptırdı gidiyor.

PlayerUnkown's Battlegrounds, Dünya üzerinde en çok oynanan olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 1.3 milyon aktif kullanıcıya ulaşan oyun, sadece bir haftada bu sayıyı 1.5 milyona yükseltmeyi başardı. Dota 2'nin uzun bir süredir elinde tuttuğu Steam'in en çok oynanan oynanan oyunu unvanını elinden alan PUBG, Dota 2 ile birlikte Steam'de 1 milyonu geçen ikinci oyun oldu.

PUBG yine rekor kırdı

PUBG hakkında bir başka haber ise PlayerUnkown'un kendisinden. Reddit üzerinde gerçekleştirilen söyleşide oyuna single-player desteğinin gelmesini çok istediğini belirten Brendan Greene, şimdilik stüdyonun PC versiyonunu ve Xbox One versiyonunu desteklemekle meşgul olduğunu belirtti. "Oyuna single player desteğinin gelmesini çok isterim. Bence bulunduğumuz adada enteresan bir hikaye kurgulanabilir. Ancak, şimdilik bunu destekleyecek zamanımız ve kaynağımız bulunmuyor." açıklamasında bulunun Brendan Greene, aynı zamanda oyuna eklenecek olan üç yeni taşıttan biri olan minibüsü tanıttı. Volkswagen'in 80'lerde meşhur olan minibüsüne benzeyen araç, yakın zamanda oyuna eklenecek.

Mart ayında erken erişime açılan PUBG, kısa sürede 10 milyon kopya satıp 1.5 milyon aktif kullanıcıya ulaşarak Steam'in en çok oynanan oyunu oldu.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 12:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2017 17:08
Son gelen güncellemeden nefret ettim. Ryzen 1600x ve 1080 ile eskiden daha rahat akıcı oynuyordum şimdi 30 kadar bile düşüyor fps
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2017 14:38
Şimdi onu bunu bırakta opera androidde kendi siten açılmıyor merlin onu düşün :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
Karcemackers
Karcemackers 25.09.2017 14:08
"Ancak, şimdilik bunu destekleyecek zamanımız ve kaynağımız bulunmuyor." ne saçma bir açıklama ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×