PUBG, Xbox One X'te PC'den daha iyi çalışabilir

PUBG, Xbox One X'te PC'den daha iyi çalışabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 25.09.2017 - 11:44
Geliştiriciler, konsolun sahip olduğu oyuncu kitlesinin büyüklüğünden etkilenmiş durumda.

Geride bıraktığımız E3 2017 fuarında konsol tarafında Xbox One platformları için duyurulan Playerunknown's Battlegrounds, PC'de oluşturduğu oyuncu topluluğunun yanına konsol oyuncularını eklemek için hazırlanıyor. Yaklaşık 1.5 milyon aktif oyuncusu bulunan Playerunknown's Battlegrounds'un, oyunun Xbox One çıkışı için Microsoft ile partner olacağını zaten daha önceden öğrenmiştik. Xbox One X'i de destekleyen başarılı yapımın geliştiricileri, söylentilere göre PC platformunu şimdilik biraz daha geride tutuyor. Son düzenlenen Gamescom 2017 fuarında BlueHole geliştiricilerinin ana odağının Xbox One olduğu ortaya çıkmıştı. Oyunu düzgünce portlamak için ellerinden geleni yapan geliştiriciler, konsol oyuncularının kesinlikle herhangi bir teknik problemi göz ardı etmeyeceklerini biliyorlar. 

PUBG, Xbox One X'te PC'den daha iyi çalışabilir

Microsoft, BlueHole stüdyosuna tam destek veriyor

PC platformunda halen teknik sıkıntılar çözemeyen oyun, muhtemelen Xbox One X platformunda oldukça akıcı bir şekilde oynanabilecek. Her ne kadar geliştiriciler PC platformu için her hafta güncelleme yayınlasa da, sizin de farkedebileceğiniz üzere performans amaçlı yayınlanan güncellemeler eskisine göre biraz daha yavaşlamış durumda.

11 milyon satış rakamını geride bırakan Playerunknown's Battlegrounds, bakalım Xbox One platformlarında nasıl bir başarı yakalayabilecek?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 07:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
B777
B777 25.09.2017 12:02
"Geliştiriciler, konsolun sahip olduğu oyuncu kitlesinin büyüklüğünden etkilenmiş durumda." :D :D :D ahahahh. Para tatlı geldi tabi, boşlayın PC'yi... :)
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2017 15:45
Adamlar rekoru pcde kırdı yanlız :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×