PUBG Yeni harita Deston önümüzdeki hafta geliyor

Ersin Kılıç 7.07.2022 - 11:27
PUBG: Battlegrounds ya da bilinen adıyla PUBG yeni harita Deston ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni harita haftaya yayınlanacak.

Değişen ismi ile PUBG: Battlegrounds ya da oyuncuların kullandığı yaygın ismi ile PUBG yeni harita Deston için geri sayım başladı. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan, oyunun en yoğun haritası olacağı söylenen ve 13 Temmuz'da çıkacak bu haritaya baktığımızda firmanın son dönemdeki en farklı harita tasarımlarından birisine imza attığını görüyoruz. PUBG'nin yeni haritası Deston için yapılan yeni açıklamalar ve detaylar ise şu şekilde;

PUBG Yeni harita Deston 13 Temmuz'da geliyor

PUBG: BATTLEGROUNDS Güncelleme 18.2’si PC sunucularında 13 Temmuz'da ve konsol sunucularında 21 Temmuz'da yayına girdiği zaman, oyuncular artık PUBG: BATTLEGROUNDS’un dokuzuncu haritası Deston'a giriş yapabilecekler. Oyuncular, Deston ile birlikte Yükselticiler, Acil Durum Paraşütleri, benzin istasyonları, hava tekneleri ve daha fazlası da dahil, Güncelleme 18.2 ile gelen çok sayıda yeni özellik görecekler.

Aşağıda Güncelleme 18.2 ile gelecek Deston haritası ve yeni özelliklerin detaylı bir özetini görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tüm yama notlarını BURADAN okuyabilirsiniz. Yeni içeriği önceden denemek isteyen oyuncular bugün PC test sunucusuna giriş yapabilirler.

PUBG Yeni harita Deston önümüzdeki hafta geliyor

Yeni Harita: Deston

PUBG: BATTLEGROUNDS'un en yeni 8x8 haritası için bekleyiş nihayet sona erdi, yakın gelecekte geçen, yakılıp yıkılmış Deston dünyası oyuncuların keşfetmesi için artık hazır. Deston, oyunculara çeşitli bölgeleri ziyaret etme ve aralarında geçiş yapma fırsatı sunuyor: PUBG: BATTLEGROUNDS'ın gelmiş geçmiş en yüksek gökdelenlerinden birine ev sahipliği yapan, sular altında bir şehir merkezi; çamurlu bir bataklık, tertemiz sahiller, büyüleyici dağlar ve keşfedilmemiş adalar. Deston, öne çıkan bir harita olarak sunulacak ve Solo, Duo ve Takım TPP ve FPP modlarında oynanabilecek. 

  • Yeni Araç: Hava Tekneleri - Hem havada hem suda bir araca mı ihtiyacınız var? Hava teknesi sayesinde oyuncular farklı arazi tiplerinde araç değiştirmekle uğraşmak zorunda kalmayacaklar. Hava Tekneleri su kütlelerinde çok hızlı ilerler, karada maksimum 76 km/s hızla hareket eder, beş kişiye kadar taşıyabilir ve yalnızca Deston'da kullanılabilir.
  • Dikkat Çeken Noktalar: Yeni harita oyuncuların keşfetmesi için yeni dikkat çeken noktalar (POI) sunuyor! Deston’daki birkaç dikkat çeken nokta aşağıdaki gibidir;
  • Ripton - Oyuncuların sığ sulardan geçmek zorunda kalacağı ve havadan yere sorunsuz seyahat etmek için yüksek gökdelenleri kullanabilecekleri, kısmen sular altında kalmış bir şehir.
  • Bataklık - Rakip oyuncularla etkileşim kurulabilecek sığ suların olduğu bir alan.
  • Konser alanı - Çorba Parası kazanmak için savaşa girmeden önce en kıvrak figürlerinizi sergileyebileceğiniz bir açık hava festival alanı ve oyuncuların ziyaret edebilecekleri birkaç dikkat çeken alan daha sunar.
  • Yeni Silah: O12 - Deston oyuncuların sadece burada kullanabilecekleri yeni bir silah sunuyor. O12, orta ve kısa menzilli çarpışmalarda daha verimli olabilecek, tüm silahlara kıyasla yüksek isabet oranı ve menzile sahip, 12 kalibrelik bir silahtır.


Deston Yardımcı Eşyalar

Deston, oynanışı ilgi çekici kılmak adına, dikey hareket için yükseltici, tüm oyuncuların haritaya girdiğinde varsayılan eşyası olan paraşüt ve bunların birlikte kullanılmasına izin veren Hücre Kuleleri dahil, Deston’da hızlıca hareket etmeye yarayan yeni özel yardımcı eşyalar sunar. Bu eşyalar, özel oyun içi etkileşimlerini iyileştirecek ve oyuncuların oyun odağını engellemeden oyunculara yeni temel oyun akışı sağlayacaktır. Her harita yardımcı eşyası, Deston'a girdikten sonra oyuncuların envanterlerinde bulunacak ve oyuncular bunları diledikleri kadar kullanabileceklerdir. Bu eşyalar envanter ağırlığını etkilemeyecek ve kendi envanter slotlarını işgal etmeyecekler.

Yeni özellikler

  • Benzin İstasyonları - Deston oyuncuların Deston'da seyahat ederken araçlarını doldurmalarına yarayacak benzin istasyonlarını tanıtıyor. Fakat oyuncular bu benzin istasyonlarının vurulduğunda yıkıcı bir patlama yaratabileceği konusunda dikkatli olmalılar.
  • Güvenlik Anahtarları ve Kapılar - Deston'ın güvenlik ekibi, acele ile ayrılmış gibi görünüyor ve oyuncuların bulması için haritaya güvenlik anahtarları bıraktılar. Bu güvenlik anahtarları bulunduğunda, yüksek seviyeli ganimetler elde etmek için güvenlik kapılarının kilidini açabilirler. Güvenlik anahtarları envanterde birikecek ve güvenlik kapılarında kullanıldıktan sonra harcanacaktır.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2024 05:30
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2022 01:12
kesinlikle ''Verdansk'' degil dimi Pubg :D
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.07.2022 12:12
Oyun çok ağır, mekanikleri çok ağır. Gözü yoruyor grafikleri. Şunu reboot edip çıkarsalar mükemmel olurdu. 900 saatten sonra saldım oyunu
Kalan Karakter: 300 Gönder
PUBG Yeni harita Deston önümüzdeki hafta geliyor
İlginizi Çekebilir