Pubg'de gizlilik yapmayı seviyorsanız bu etkinliği kaçırmayın

Pubg'de gizlilik yapmayı seviyorsanız bu etkinliği kaçırmayın

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 25.05.2018 - 12:13
Gizlilik bizim işimiz diyenler için yeni etkinlik

Pc'nin en popüler oyunlarından biri olan Playerunknown's Battlegrounds'a yen bir zaman sınırlaması olan etkinlik duyuruldu. Ghillie Crossing adındaki bu etkinlikle oyuncuların daha fazla gizlilik yapmaları ve tatar yayları ile yakın dövüş silahları kullanmaları isteniyor. Ghillie Crossing etkinliği Mayıs ayının 27'sine kadar süreceği açıklandı

Playerunknown's Battlegrounds'un yeni etkinliği duyuruldu

Sevilen Battle Royal oyunu Playerunknown's Battlegrounds'a daha çok gizlilik yapmayı seven, düşmanın yakınına sızıp, yakın mesafeden atış yapmayı seven oyuncular için tasarlanmış olan yeni bir Tatar Yayı eklendi. Yeni etkinlik Ghillie Crossing ile Playerunknown's Battlegrounds oyuncularının daha fazla gizliliğe önem vermeleri bekleniyor. Ghillie Grossing etkinliğinde tüm silahlar ve araçlar oyundan çıkıyor ve yerlerine tatar yayları ve yakın dövüş silahları geliyor. Aynı şekilde redzone'lar ve bakım paketleri de bu etkinlikte devre dışı bırakılacak. ilk güvenli bölge her zaman haritanın ortasına yakın bir yerde ortaya çıkacak. Ghille grossing etkinliği sadece Erangle haritasında olacak ve her zaman güneşli havada oynanacak. Sadece takım olarak giriş yapılabilecek etkinlik önümüzdeki pazar günü sona erecek.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2021 06:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×