PUBG'nin başlangıç bölgesindeki silahlar kaldırıldı

PUBG'nin başlangıç bölgesindeki silahlar kaldırıldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 24.01.2018 - 16:39
PUBG'de sunucu performansı için çalışmalar devam ediyor.

PUBG'nin oyuna başlamadan önce bütün oyuncuları topladığı cehennem çukurunu hepiniz biliyorsunuz. Kafanıza gelen mermiler, suratınıza atılan yumruklar dibinizde mikrofon ile son ses bağıran ve bunu eğlenceli sanan oyuncular, PUBG deneyiminizi burada pişmanlığa dönüştürüyor. PUBG Corp, son zamanlarda oyuncuların en çok şikayet ettiği durum olan sunucu hatları üzerinde son hızı ile çalışmaya devam ediyor. Son olarak, oyunun başlangıç alanındaki silah vb. ekipmanlar oyundan kaldırıldı.

PUBG'nin başlangıç bölgesindeki silahlar kaldırıldı

Bunun sebebi ise birbirini kovalayan oyuncuların silah kullanarak aslında sunucuya yük olması. Sunucu performansını arttırmak için böyle bir yönteme başvuran PUBG ekibi, aynı zamanda son güncelleme ile oyuncuların paraşüt ile inerken ki görüş alanını kısaltarak oyunun performansını arttırmayı başarmış. Özellikle oyuncuların oyuna geç bağlanma sorunu üzerinde de durulduğu oyunun Steam topluluk güncellemesinde belirtilmiş. Oyuncuların toplandığı adaya bağlanamayan ve uçakta anca oyuna girebilen oyuncular, bu konuda bir hayli şikayetçi. Bu arada, oyuna yeni güncellemeden sonra giriş yapan oyuncular adanın farklı yerlerinde rastgele doğacaklarını fark edebilir. Bu da geliştiricinin sunucu performansını arttırması için hazırladığı bir çözüm.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 05:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 19:01
Android de bile daha az sorunlu kopyalar çıkabiliyorken yapımcılarının bu kadar vizyonsuz tembellerden oluşması sinirimi bozuyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×