PUBG'nin güncellemesi oyuna yeni silah ve araç ekliyor

PUBG'nin güncellemesi oyuna yeni silah ve araç ekliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.06.2019 - 13:33
Silah ve aracın özellikleri ne?

Hem Twitch tarafında hem de rekabete dayalı oyunlarda hala tepedeki yapımlardan biri olmayı başaran PUBG için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte oyuna Deagle isimli yeni bir silah ile birlikte BRDM-2 isimli yeni bir araç ekleniyor. Konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

PUBG'nin güncellemesi oyuna yeni silah ve araç ekliyor

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) daha rafine oyun mekaniği, yeni özellikler ve yeni bir araç ve silah ekleyen bir dizi büyük güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Bu hafta, PC sunucularında ve konsollarda PUBG için iki büyük güncelleme yayımlandı. PC güncellemesi yeni Ledge Grab mekaniğini ile yeni araç BRDM-2'nin yanında birçok düzenleme getiriyor. Konsol güncellemesi ise otomatik donatma özelliğine ve yeni bir kontrol şemasına ek olarak, Silah Ustalığı ile daha fazla oynanış süreci seçeneği sunacak.

Tüm bu tasfiyeler ve yeni içerikler yaklaşmakta olan ikonik harita Erangel'in görsel yönünü ve oynanışını güncelleyecek olan ve yazın ilerleyen günlerinde sunulacak Erangel Görsel Güncellemesi'ne (Erangel Visual Update) ek olarak gelecek. 

Deagle Silahı Hakkında

•             Deagle, PUBG’deki tabancalar arasında en yüksek hasarı verebilen, müthiş bir namlu hızına sahip bir silahtır ve tüm haritalarda belirecektir.
•             Deagle, 62 birim hasar verebilir ve bu tabancaya, hem kırmızı hem de hologram nişangahlı dürbünler, çeşitli şarjörler ve omuz üstünden nişan alırken kolaylık sağlayabilecek lazer işaretçisi takılabilir.
•             Ortalamanın üstündeki tabanca hasarı ve namlu hızı, kontrol edilmesi daha zor bir geri tepmeyi de beraberinde getiriyor.
•             Deagle, 0.45 ACP cephane kullanan, 7 mermilik standart şarjöre sahip ve tekli atış yapan bir tabancadır. (Uzatılmış şarjör ile 10 mermiye kadar artırılabilir)

PUBG'nin güncellemesi oyuna yeni silah ve araç ekliyor

BRDM-2 Aracı Hakkında

•             BRDM-2, tüm haritalarda İşaret Fişeği kullanılarak sadece bir özel Yardım Paketi ile çağırılabilir ve zırhlı UAZ’nin yerini alır.
•             Su üzerinde ya da karada, bu araç savaşı ve Battlegrounds’ın kendisini yönlendirmenizi sağlayacak ve seçeneklerinizi arttıracak.
•             BRDM-2’nin toplam canı 2500’dür ve UAZ’ninkinin iki katıdır; devasa ve kaya gibi sağlam olan dört tekerleği, asla hasar almaz.
•             Atışa maruz kaldığında, el bombalarının yanı sıra kırmızı alan hasarlarını da engelleyebilen güçlü ve kurşun geçirmez bir araçtır.
•             BRDM-2, su altında seyredebilen amfibik bir araçtır ancak kullanıcılar araç içindeyken ateş edemez.
•             Bu araca dört oyuncu binebilir ve son derece dayanıklıdır, su üzerinde en hızlı 22km/h karada ise 102km/h gidebilir.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2020 10:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2019 23:41
güncelleme geleli 3 gün oldu?_
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir