PUBG'nin konsol sürümünde nişan desteği olmayacak

PUBG'nin konsol sürümünde nişan desteği olmayacak

Furkan Güler
Furkan Güler 6.09.2017 - 14:46
Xbox One kullanıcıların oyuna alışma süreci uzun sürebilir.
PC platformunda ironik satış rakamlarına ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds'un konsol sürümü hakkında bilgi elde etmeye devam ediyoruz. İlk olarak Microsoft'un E3 2017 sunumunda gösterilen PlayerUnknown’s Battlegrounds'un, süreli olarak Xbox One'a özel geleceği açıklanmıştı. Hali hazırda PC platformunun ekmeğini yiyen yapımcı ekip, Microsoft ile partnerliğe giderek oyunun konsol sürümünü de duyurdu. Gelen bilgilere göre oyunun konsol sürümünde nişan desteği (aim assist) bulunmayacak. Konsol oyuncularının oldukça aşina olduğu bu terim PC oyuncularına biraz yabancı gelebilir. Adından da anlaşılacağı üzere nişan desteği sayesinde, silahımızı doğrulttuğumuz objektife hedef almak daha kolay oluyor.

PUBG'nin konsol sürümünde nişan desteği olmayacak
Görünüşe göre geliştirici ekip BlueHole, PlayerUnknown’s Battlegrounds'ta daha zorlayıcı bir ortam oluşturacak. Oyunun Xbox One kontrolcüsüne ne denli sağlıklı bir şekilde port edileceğini bilmiyoruz. Fakat BlueHole'ün Microsoft ile partner olduğunu düşünürsek, PlayerUnknown’s Battlegrounds'un konsola kaliteli bir şekilde port edileceğinden emin olabiliriz. Bakalım oyun konsola çıktığında oyuncuların beğenisini kazanabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 02:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2017 18:27
Ilk defa PS4 sahibi oldugum ıcın kendımı kötü hissettim , xboxcuları şimdi daha iyi anlıyorum :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×