PUBG'nin mobil sürümü için yeni grafik karşılaştırması geldi

PUBG'nin mobil sürümü için yeni grafik karşılaştırması geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 15.02.2018 - 11:16
Arada bariz bir fark var.

Battle Royale türünün öncü oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, şüphesiz 2017'nin en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olmayı başardı. Kısa bir süre içerisinde oldukça büyük bir oyuncu kitlesine hitap etmeyi başaran yapım, belirli aralıklar ile güncellemeler sayesinde oyuncularına sürpriz yapmaya devam ediyor. Konsol ve PC sürümleri ile birlikte oyunun geliştirici ekibi bildiğiniz gibi PlayerUnknown’s Battlegrounds'u mobil platformlar için de geliştiriyor. Mobil sürümünde de aynı oynanış mekaniklerini sunacak olan oyun, çıktığı zaman yine milyonlarca insana hitap edebilir.

PUBG'nin mobil sürümü optimizasyon açısından sıkıntılı duruyor

Grafik karşılaştırmaları ile ünlü olan Cycu1 isimil YouTube kanalı, PlayerUnknown’s Battlegrounds'un konsol ve mobil sürümlerini bir kez daha karşılaştırdı. Mobil olduğu için grafiksel anlamda oyunda bariz bir fark var fakat genel olarak iki sürümün de aynı olduğunu söyleyebiliriz. Binaların modellemelerini olduğu gibi bırakan geliştiriciler, mobil sürümde oyunun detaylarını fazlasıyla yok etmiş durumda. Ayrıca grafik karşılaştırmasında, sadece Erangel haritasını görebiliyoruz. Zaten oyunun mobil sürümünde yeni gelen Miramar isimli çöl haritasının olup olmayacağı henüz belli değil.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 00:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×