PUBG'nin üçüncü seviye miğferinde önemli bir değişikliğe gidildi

PUBG'nin üçüncü seviye miğferinde önemli bir değişikliğe gidildi

Furkan Güler
Furkan Güler 23.04.2018 - 02:43
Eğer oyunda keskin nişancı olmayı seviyorsanız bu haber hoşunuza gidecek.

Battle Royale türünün öncüsü olan Playerunknown's BattlegroundsFortnite ile girdiği yarışta galip durumundayken bir anda yenilen tarafa düştü. Bunun yüzünden PUBG'nin geliştiricileri, oyunu daha hızlı bir şekilde güncelleştirmeye başladı. Oyuna yeni etkinlikler ve kostümler getiren geliştirici ekip, bunların yanında oynanış tarafında da değişikliklerini hızlandıracak gibi gözüküyor. Bunun doğrultusunda açıklanan yeni bir bilgiye göre, oyunda yer alan üçüncü seviye miğfer artık oyun alanında bulunamayacak. Yapımcı ekip bu miğferin önemli olduğunu belirtirken, artık bu miğferin uçaktan düşürülen kırmızı eşya kutularından çıkacağını söyledi.

PUBG'nin üçüncü seviye miğferini artık oyun alanında bulmak daha zor

Oyun sırasında sahip olduğunuzda sizi oldukça güvende hissettiren bu eşyanın, keskin nişancıların işlerini zorlaştırdığı su götürmez bir gerçek. Oyunda kafanızdan vurulduğunuzda anında ölebiliyorsunuz. Ancak bu miğfer size ikinci bir şans daha verebiliyor. Bu yüzden geliştirici ekip üçüncü seviye miğferin önemine bu hareketi ile dikkat çekmek istemiş olabilir.

Oyuncular her ne kadar bu duruma tepkili olsa da, ilerleyen dönemlerde bu kararın oyunu daha dengeli bir hale sokacağını tahmin edebiliriz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 04:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 23:59
Saçmalık her ne kadar sıkıntı çeksemde elimde sniper varken solo maçlarda kafamda 3. seviye yoksa rahat edemiyorum tüm o lootlar ne oldugunu anlamadim bir anda çöp oluyor tek vuruşta
Kalan Karakter : 300 Gönder
DarkFaxon
DarkFaxon 23.04.2018 22:28
Doğru bir karar vermişler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 17:41
bu durum bütün keskin nişancılar için yaradı artık daha kolay ölünür çunkü herkez bu tür silahalarda iyi değil... rahatsiz edici
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 17:39
berbat bir fikir...
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 23.04.2018 08:16
Bizim ustanın kaynak maskesine benziyor:)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×