PUBG'nin yeni haritası PC oyuncuları için yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 23.01.2020 - 02:04
Yeni harita diğer haritalara göre daha küçük.

Battle Royale türünde fenomen haline gelen yapım PUBG'nin yeni haritası yayınlandı. Karakin isimli haritayla birlikte oyuna yeni içerikler de geldi. Genel olarak çöl temasına sahip olan Karakin, 64 kişilik kapasiteye sahip olan Karakin, daha sonrasında konsol oyuncularına da sunulacak.

PUBG'nin yeni haritası PC oyuncuları için yayınlandı

Diğer haritalarda da dengelemeler yapan geliştiriciler Karakin'de oyunun daha hızlı geçmesini sağlayacak. Altıncı sezonla birlikte yayınlanan harita için yapılan açıklama şu şekilde;

PUBG'nin yeni haritası PC oyuncuları için yayınlandı

Sezon 6 iniş yaptı ve beraberinde Battlegrounds’a yeni bir harita getiriyor. Karakin tıpkı adaşı gibi, PUBG’ye yoğun aksiyon ve hızlı oynanış getirmek için denizlerden yükseldi. Yeni tehlikeler, yeni silahlar ve yepyeni bir ada seni bekliyor, hemen Güncelleme 6.1’in aksiyonuna dalalım.

Daha yüksek gerilim, daha hızlı tempo: Karakin’e hoş geldiniz!

PUBG olarak oyuncularımıza türümüz özelinde yeni deneyimler yaşatmak için çok sıkı çalışıyoruz. Sizlerin test sunucusundaki geri bildirimleri doğrultusunda Karakin’deki eşya belirme oranı arttırılacaktır. Eşya belirme oranında artış, ilerleyen güncellemelerde oyuna eklenecektir.

PUBG'nin yeni haritası PC oyuncuları için yayınlandı

Karakin, Kuzey Afrika kıyılarında 2×2 km boyutlarında bir adadır. Geniş açık arazi ve zorlayıcı çatışmalar sunan kurak, kayalık bir ortamdır. Küçük, hızlı ve tehlikelidir: Miramar’ın gerilimini Sanhok’un temposuyla birleştirdiğinizi düşünün. Karakin, 64 oyunculu bir haritadır.

Oyuncular dağlarda uzun mesafeli tüfek çatışmaları, taktiksel kentsel çatışma ve klostrofobik yeraltı savaşları beklemelidir. Ve Siyah Alan’ın tanıtımıyla beraber Karakin, sürprizini ortaya koyuyor: Her maçta düzeni değişen bir harita.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 00:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG'nin yeni haritası PC oyuncuları için yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×