PUBG'ye ilk geri tepme özelliği olan silah, Panzerfaust ekleniyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.03.2020 - 14:33
PUBG Corporation, PC güncellemesi 6.3’ün içeriklerinden olan ve Battlegrounds cephaneliğine son eklenen güçlü Panzerfaust’u duyurdu!

PUBG için yeni bir güncelleme duyuruldu ve bu güncelleme ile birlikte oyundaki ilk geri tepme özelliği olan Panzerfaust silahının oyuna ekleneceği açıklandı. 2. Dünya Savaşı'nda Almanlar tarafından geliştirilen en etkili silahlardan biri olan Panzerfaust ve 6.3 yaması ile ilgili yapılan resmi açıklama şu şekilde;

PUBG'ye ilk geri tepme özelliği olan silah, Panzerfaust ekleniyor

Yeni silah, Karakin’e özel olarak eklendi ve etkili patlama özelliği ile ihlal noktalarını uzaktan yıkarken düşmana ciddi hasar verebilir. Panzerfaust PUBG’deki ilk geri tepme özelliği olan silah, bu yüzden ateşlemeden önce takım arkadaşlarınızın nerede durduğuna dikkat edin. 

Bu güncelleme ayrıca M249, Tommy Gun ve UMP-45'e dengeleme getiriyor. Daha önce sadece Oyuncu Yardım Paketi’nde olan M249 güncellenmiş bir görünüme, ses efektlerine ve ek slotlara sahip olurken, mermi kapasitesi, hasar ve sabitlik özelliklerinde de azaltma mevcut. Tommy Gun tetik çekme gücü hızı, hasar gücünde artış ve sonunda kırmızı nokta ve holografik görüş ekleme imkanı ile güncellenmiş bulunuyor. UMP-45 ise hasar ve mermi hareket hızında bir yükselmeye kavuştu. Ayrıca 2019 Global Esports Kural Seti, 2020 yılı için de yenilendi.

PUBG'ye ilk geri tepme özelliği olan silah, Panzerfaust ekleniyor

Bu güncellemeler ve dahası Güncelleme 6.3 PC ve konsol sunucularına geldiğinde erişilebilir olacak. Aksiyonu hemen deneyimlemek isteyenler için PC Test Sunucuları bugün açılıyor!

PUBG 6.2 Konsol Güncellemesi

Yeni silah Karakin’e özel olarak eklendi ve etkili patlama özelliği ile ihlal noktalarını uzaktan yıkarken düşmana ciddi hasar verebilir. Panzerfaust PUBG’deki ilk geri tepme özelliği olan silah, bu yüzden ateşlemeden önce takım arkadaşlarınızın nerede durduğuna dikkat edin.

Güncelleme 6.2 iki hafta önce PC sunucularında çıkışını yaptıktan hemen sonra PlayStation 4 ve Xbox One konsolları için de aktif hale geldi. Konsol oyuncuları bu güncelleme sonrası Cross Party Play özelliği ile tanışıyorlar, böylelikle PS4 ve Xbox’taki konsol toplulukları birbirleri ile mücadele edebiliyorlar. 

Bu güncelleme Arcade mod ile beraber yeni oyun modlarını da getiriyor ve ilki, klasik Takım Ölüm Oyunu modu. Sekiz kişilik iki takımın karşı karşıya gelmesiyle en çok puanı alanın çorba parasını kazandığı bu mod, kısıtlı bir süreliğine oynanabilir olacak. Ek olarak Güncelleme 6.2, oyuncuların çok talep ettiği tek kullanımlık el bombaları, molotoflar, sis, sersemletme bombaları ve daha fazlasını içeren dengelemeleri de içeriyor. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 04:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2020 11:05
Ona geri tepme denmiyor ama neyse.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2020 23:11
rpg 7 ekleseler daha gerçekçi olurdu
Kalan Karakter : 300 Gönder
PUBG'ye ilk geri tepme özelliği olan silah, Panzerfaust ekleniyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×