PUBG'ye mikro ödemeler geliyor

PUBG'ye mikro ödemeler geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 4.12.2017 - 17:06
Olmadı bu.

PlayerUnknown's Battlegrounds'un geliştiricisi BlueHole'un CEO'su Changhan Kim, oyunun çıkışı ile birlikte mikro ödemelerin ekleneceğini belirtti. Bu eklentinin pay to win olmayacağının altını çizen Changhan, mikro ödemeler ile oyun içi kozmetik satın alınacağını belirtti. Bahsi geçen mikro ödemeler oyunun tam sürüme geçmesi ile eklenecek.

PUBG'ye mikro ödemeler geliyor

Changhan, Kore'de gerçekleşen G-Star Global Game Exhibition bünyesinde katıldığı soru cevapta yaptığı açıklamada, "Sizin de bildiğiniz gibi oyuncun oynanışını etkileyecek hiçbir şey eklemeyiz. Kozmetik ürünler için halihazırda oyunculardan gelen büyük bir istek var. Şimdilik bizim amacımız tam sürüme geçmek olduğu için bu kozmetikleri sonrasında ekleyeceğiz." dedi.

Bu açıklama bizi pek şaşırtmadı. PlayerUnkown's Battlegrounds'un Steam üzerinde 22 milyon kopya sattığını be 1.5 milyondan fazla aktif oyuncuya sahip olduğunu belirtelim. Bu gibi cevher kategorisine sokulacak bir oyundan elbet geliştiricisi bir şekilde ekstra para kazanmak isteyecek. Oyun dünyasında şimdiki moda, oyunculardan Loot Box adı altında para kazanmak olduğu için de artık bizi pek şaşırtmıyor. Bakalım bu mikro ödemeler oyunculardan nasıl geri dönüş alacak.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 08:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 05:05
bu saçma oyunu nasıl meşhur ettiler aklım almıyor! eski oyunların bir kalıbı vardı bir amacı vardı herşeyden önce hikayesi olduğu için bir fikire dayalıydı ve insanların hayal gücünü arttırıyordu bu sektör böyle gelişti fakat artık maalesef yıllar geçtikçe oyuncuların zeka seviyesi düştü...yazık!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2017 11:19
işte korsani mumla arayacaginiz günler başladi . korsan varken yapimcilar "aman oyun satalim , aman düzgün cıksın , aman cazip bi şeyler yapalim ki millet korsan almasin " derdi ...

şimdi yok . şimdi nasil minimum icerikle daha cok para yaparizin peşindeler . pek güzel pek .
Kalan Karakter : 300 Gönder
Polack47
Polack47 5.12.2017 10:20
İyi de mikro ödeme zaten var?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2017 10:18
Bir oyunu daha kaybettik
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2017 01:12
CS Go itemleri gibi yaklaşmak istiyor oyuncular anlaşılan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×