Punisher'ın 2.sezonu için kamera arkası görüntüleri geldi

Punisher'ın 2.sezonu için kamera arkası görüntüleri geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 12.03.2018 - 13:04
Dizinin 2.sezon çekimleri başladı

Punisher ilk olarak Daredevil'ın 2.sezonunda karşımıza çıkmış ve çok sevilmesinin ardından kendi dizisine de kavuşmuştu. İlk sezonda karakter geçmişleri ve köken hikayeleri konusunda oldukça iyi bir iş çıkaran Punisher'ın 2.sezonu da çok geçmeden duyurulmuştu. İşte arayı fazla soğutmayan Netflix, Punisher 2.sezon çekimlerinin başladığını duyurdu.

The Punisher 2.sezon çekimleri başladı

Üstelik bu çekimlere ait ilk kamera arkası görüntüleri de gelmeye başladı. Görsellere baktığımızda Frank Castle'ı canlandıran Jon Bernthal'ı yine façayı çizmiş bir şekilde görüyoruz. İlk sezonda da kurşunlara kafan atan ana karakterimizi anlaşılan 2.sezonda da zorlu mücadeleler bekleyecek.

İlk sezonu büyük bir keyifle izlediğimiz The Punisher görünüşe bakılırsa aynı çizgide devam edecek. Tabi bu söylemimde John Bernthal'ın payı da oldukça büyük. Oyuncunun bir kez daha Frank Castle rolüne bürüneceği yapımın 2. sezonunu da büyük bir merakla bekliyoruz. Henüz yayın tarihi belli olmayan Punisher 2.sezonunun 2019 yılında yayınlanması bekleniyor. öncesinde muhtemelen Marvel'ın diğer kahraman odaklı serilerini göreceğiz. Hali hazırda Jessica Jones'un 2.sezonu yayınlandı. Yaz aylarında ise Luke Cage yayına girecek.

Punisher'ın 2.sezonu için kamera arkası görüntüleri geldi

Punisher'ın 2.sezonu için kamera arkası görüntüleri geldi

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 17:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×