Punisher'ın 2. sezonunda beklenen karakter geri dönüyor!

Punisher'ın 2. sezonunda beklenen karakter geri dönüyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.05.2018 - 13:15
Dizinin çekimlerinden görüntüler sızdırıldı

Punisher 2.sezon çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Açıkçası Jon Bernthal'ın şahane bir performans sergilediği ilk sezon, Daredevil'ın ilk sezonundan sonra en sevdiğim Marvel TV işlerinden birisi olmuştu. Bu nedenle dizinin yeni sezonunu da büyük bir merakla bekliyorum. tabi haber detayına geçmeden önce ilk sezonu izlemeyen takipçilerimiz için bir Spoiler uyarısı da yapalım.

Punisher'ın 2.sezon çekimleri sürüyor

İlk sezonu izlediyseniz olayların aslında Frank Castle ve Billy Russo arasında döndüğünü biliyorsunuzdur. İlk sezonun sonunda bu iki dostu karşı karşıya görmüş ve oldukça vahşet dolu bir kapışmaya şahit olmuştuk. İşte dizinin 2.sezon çekimlerinde bu iki karakter bir kez daha karşı karşıya gelmişken gözüküyor. Billy Russo'nun döneceğine zaten kesin gözüyle bakıyorduk ama anlaşılan karakter beklenenden çok daha çabuk olaylara dahil olacak. 

Zaten kamera arkası videosuna baktığımızda Russo'nun aslında ilk bölümlerde maskeli bir şekilde gözükeceğini de söyleyebiliriz. Zaten bu sahnede de muhtemelen Frank Castle maskeli kişini kim olduğunu ilk defa öğrenmiş oluyor. henüz yayın tarihi belli olmayan Punisher'ın 2.sezonunun bu sonbaharda yayınlanması bekleniyor.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 05:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×