Pusat 7.1 RGB oyuncu kulaklıkları duyuruldu

Pusat 7.1 RGB oyuncu kulaklıkları duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.08.2017 - 12:58
Pusat 7.1 Surround oyuncu kulaklığı, oyuncuların beklentilerini karşılayabilecek özelliklere sahip
Monster Notebook, ürettiği oyunculara özel donanımlarla ürün çeşitliliğini artırıyor. Markanın yüksek performanslı oyun bilgisayarları gibi oyuncular için özel olarak üretilen kulaklıkları da oyun tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayacak nitelikte.

Monster Pusat 50mm’lik sürücüleriyle oyunseverlere genel olarak kaliteli bir ses ve gerçekçi ses efektleri sunuyor. Kulaklığın tüm kulağı kaplayan yumuşak yastıkları sadece kullanım rahatlığı sağlamakla kalmıyor, dışarıdan gelen sesleri de engelliyor. Bu ses yalıtımı Pusat’ın Sanal 7.1 Surround teknolojisiyle birleştiğinde atmosferi güçlendirerek adeta oyunun içindeymiş gibi hissettiriyor.

Tasarımı ile dikkat çeken Pusat, altın uçlu USB girişi gibi yüksek malzeme kalitesiyle uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Düşük frekanslı bas tonları güçlendiren titreşim motorları ise bas tonları seven kullanıcıların çok hoşuna gidecek. Hafif yapısı, yumuşak baş ve kulak yastıkları sayesinde uzun süre kullanıldığında bile rahatsızlık yaratmayan Pusat, sahip olduğu RGB ışıklandırmayla kullanıcılara kulaklığın görünüşünü değiştirme imkânı veriyor.

Pusat 7.1 RGB oyuncu kulaklıkları duyuruldu
Kulaklığın, bükülme ve kırılmaları engelleyen örgülü kablosu üzerinde yer alan kumanda ile sesi ve mikrofonu kontrol etmek, ışıklandırmayı ve titreşimi açıp kapatmak mümkün. Ayrıca kulaklıkla birlikte gelen gelişmiş Pusat yazılımı ile her türlü ses kontrolünü yapmak mümkün.

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz, Pusat’ın satışa sunulması hakkındaki görüşlerini şu sözlerle belirtti, “Günümüz oyuncuları her şeyin en iyisini bekliyorlar. Oynadıkları oyundaki grafiklerin ve ses efektlerinin olabildiğince gerçeğe yakın olmasını arzu ediyorlar. Oyun bilgisayarlarımızla grafik ve performans konusundaki beklentileri karşıladığımıza inanıyorum. Şimdi ses konusunda da onlara en iyiyi sunmak için Pusat oyuncu kulaklığını oluşturduk. Tüm oyunseverlerin Pusat’ı beğeneceğini umuyoruz.”

Basın Bülteni

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 08:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 08:05
Mause'si var gayet güzel tasarımı falan onu satın almıştım 6 ay önce gayet memnunum bunu biraz inceler belki düşünüp alabilirim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2017 01:13
Monster'ın mouse unu almıstım ilk çıktığında fiyatıda uygundu ve memnun kalmısıtım umarım kulaklıktada başarılı olurlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2017 23:45
Razer cakmasi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2017 14:23
arkadaş şu tasarımdan vazgeçin siberia da vardı oturmuyor kulaklık kulağa yeter ulan yeter revolver da böyle anasını satim arctis de böyle
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.08.2017 13:41
Estetik sıfır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×