Pusu'da mutlu sona doğru

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Pusu'da mutlu sona doğru
Uzun süredir bekliyoruz. İptal oldu dendi, yeniden başlandı dendi... Ama özellikle Türk oyunseverler için sürekli gündemde kalmasını bildi. Ama bugün 3TeGames ve Yoğurt Teknolojileri ile yaptığımız görüşme sonunda oyunun tamamlandığını ve Nisan ayı sonunda piyasada olacağını öğrendik. Öğrendiklerimiz bunun ile sınırlı kalmadı, oynadık bile. Önümüzdeki günlerde oyunun ilk ön incelemesini ve detaylı bir röportajınıda sitemizde bulacaksınız.

Pusu'nun tamamlanmış olması akıllarda şu soruyu canlandırıyor. Peki şimdi ne yapmayı planlıyorlar? Sorumuza yanıt Yoğurt Teknolojileri'nden Cemil Türün cevap veriyor. "Tabi ki bu projeden sonra yatmayacağız. Yeni projemiz belirlendi bile". Oyun hakkında fazla bilgi vermesede ufak tefek ipuçları beni bir MMORPG olabileceği yönünde düşünmeye sevk etti. Pusu'yu dört yıla yakın bekledik. Bugün gördüğüm sonuç, boş yere beklemediğimin kanıtı oldu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 22:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pusu'da mutlu sona doğru

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×