Pusu'da mutlu sona doğru

Murat Oktay
Murat Oktay 3.06.2010 - 12:31
Pusu'da mutlu sona doğru
Uzun süredir bekliyoruz. İptal oldu dendi, yeniden başlandı dendi... Ama özellikle Türk oyunseverler için sürekli gündemde kalmasını bildi. Ama bugün 3TeGames ve Yoğurt Teknolojileri ile yaptığımız görüşme sonunda oyunun tamamlandığını ve Nisan ayı sonunda piyasada olacağını öğrendik. Öğrendiklerimiz bunun ile sınırlı kalmadı, oynadık bile. Önümüzdeki günlerde oyunun ilk ön incelemesini ve detaylı bir röportajınıda sitemizde bulacaksınız.

Pusu'nun tamamlanmış olması akıllarda şu soruyu canlandırıyor. Peki şimdi ne yapmayı planlıyorlar? Sorumuza yanıt Yoğurt Teknolojileri'nden Cemil Türün cevap veriyor. "Tabi ki bu projeden sonra yatmayacağız. Yeni projemiz belirlendi bile". Oyun hakkında fazla bilgi vermesede ufak tefek ipuçları beni bir MMORPG olabileceği yönünde düşünmeye sevk etti. Pusu'yu dört yıla yakın bekledik. Bugün gördüğüm sonuç, boş yere beklemediğimin kanıtı oldu.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Pusu'da mutlu sona doğru

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×