Q.U.B.E. 2 duyuruldu

Q.U.B.E. 2 duyuruldu

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 3.08.2017 - 13:47
Zamanında bolca ödül kazanan bulmaca oyunu Q.U.B.E. yakında ikinci oyunu ile bizlerle olacak.
2011 senesinde Portal kadar ses getiren Q.U.B.E., uzun bir aradan sonra ikinci oyunu ile bizlerle olacak. 2018 yılının ilk çeyreğinde çıkması planlanan yeni yapımda, tamamen seslendirme ve hikaye bulunacak. Uzayın derinliklerindeki bir gezegende mahsur kalan İngiliz araştırmacı Amelia Cross'un yerine geçiyoruz ve bulmacaları, gezegenden kurtulan Emma'nın yardımı ile kolayca çözebileceğiz.

Yapımcı Toxic Games, bu sefer oyunun sade değil, oyuncuların aslında yapıma bağlanmasını istedikleri için hikaye bazlı bir oyun yaptıklarını söylüyor. Dikkat çekmesi için oyuncuları aslında kurtulmaya çalışan Amelia'nın gözlerinden görmesini ve bu durumda ne yapacaklarını oyuna dökmesini istiyorlar.

Q.U.B.E 2, ilk oyunu gibi sadece PC platformunda olmayacak. Toxic Games, popüler yapımını konsol marketine de popülerleşmesini istiyor. Ayriyetten Toxic Games, yakında olacak Gamescom'da da stand açacak, yani Q.U.B.E. 2 hakkında küçük bir oynanış videosunu görmek mümkün


Q.U.B.E 2'nin, 2018'in ilk çeyreğinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında piyasaya çıkması bekleniyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 05:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×