Quake Arena XBox'a geliyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 11.12.2010 - 09:54
Bethesda, beklenen Quake oyununa az kaldığını söyledi.
Bethesda, Quake Arena Arcade'in 15 aralıkta XBox Live için çıkacağını duyurdu. Üç yıl önce adından bahsedilmeye başlayan oyun Quake 3 Arena'ya bir saygı duruşu niteliğinde olacak ve oyunda toplamda 15 arkadaşınız ile 20'un üzerinde klasik harita ve 12 farklı arenada altı farklı oyun modunu oynayabileceksiniz. Oyunda aynı zamanda tek kişilik bir campaing modu da olacak.

Quake Arena XBox'a geliyor
Bethesda oyunun fiyatının önümüzdeki hafta açıklanacağını belirtti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quake Arena XBox'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×