QuakeCon 2022 etkinlik takvimi açıklandı

Ersin Kılıç 5.08.2022 - 16:44
18 - 20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek ve yeni duyurulara imza atılacak olan QuakeCon 2022 etkinlik takvimi Bethesda tarafından açıklandı.

Her yıl karşımıza çıkan ve pandemi döneminde bile dijital olarak yoluna devam eden QuakeCon fuarı için geri sayım başladı. Bu yıl 18 - 20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan QuakeCon 2022 etkinlik takvimi açıklandı. Mevcut yapımlara dair bilgilerin yanı sıra yeni duyuruların da yapılmasını beklediğimiz fuar ile ilgili yapılan açıklama ve etkinlik takvimi şu şekilde;

QuakeCon 2022 etkinlik takvimi ve canlı yayınlar açıklandı

Yalnızca iki hafta içinde, bu yıl topluluğa ve sevdikleri oyunlara odaklanmış bir QuakeCon, sizler için 2022'de bir yayın etkinliği ile dönüyor. 18-20 Ağustos tarihleri arasında QuakeCon müdavimleri, Discord buluşmalarına katılabilir ve çıkmış veya çıkacak oyunlarla ilgili haberler, çekilişler, turnuvalar, bağış toplama etkinlikleri, geliştirici röportajları, Bethesda oyunlarında dev indirimler ve daha niceleri için küresel boyuttaki canlı yayınları izleyebilir!  

QUAKECON CANLI YAYINI 

Eğlence 18 Ağustos TSİ 19.15'te QuakeCon ön gösterimininde başlayacak ve hemen sonrasında TSİ 20.00'de id Software'den Marty Stratton'ın ana şovu kısa bir Hoş Geldiniz mesajıyla başlatmasıyla devam edecek.  

Hoş geldin mesajının hemen ardından, hayranlar Kuzey Amerika, Brezilya, Fransa, İtalya, İspanya, Polonya ve dünyanın dört bir yanındaki daha fazla ülkenin yayınlarına katılabilirler. Oyun odaklı yayınlar Redfall, The Elder Scrolls: Online, Fallout 76, Ghostwire: Tokyo, Quake ve daha nice çıkmış veya çıkacak oyunları içerecek. Geliştiricilerin ve diğer önemli kişilerin sürprizlerine karşı gözünüzü dört açın! 

Bunlarla beraber, Quiz-a-Thon Oyun Gösterisi, Oyun İçi Yemek Tarifleri, Etkileşimli Bağış Toplama Gösterileri, efsanevi Kirli Klavye Yarışması, PC Toplama Rehberleri ve daha nicelerini içeren topluluk odaklı eğlenceli gösteriler de sizleri bekliyor!  

QuakeCon 2022 etkinlik takvimi açıklandı

QUAKE CHAMPIONS DÜNYA ŞAMPİYONASI 

Quake turnuvası olmadan QuakeCon olur mu hiç! Bu yılki Quake Pro League, 18-20 Ağustos arası Romanya'nın başkenti Bükreş'teki PGL stüdyosunda gerçekleşecek 2022 Quake Pro League Dünya Şampiyonası ile sınırları zorlayacak. 13 Quake Pro League oyuncusu ile katılmaya hak kazanan diğer 11 oyuncu, 24 kişilik çift maçlı eleme turnuvasında Dünya Şampiyonası kemeri için karşı karşıya gelecek. 

Finallerin tümünü nasıl izleyebileceğinizi öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için lütfen şu adresi ziyaret edebilirsiniz

QUAKECON BAĞIŞ ETKİNLİĞİ

QuakeCon'un bağış toplama geleneğini hem küresel hem de yerel anlamda yeniden devam ettirecek olmak bizi heyecanlandırıyor. QuakeCon izleyicileri doğrudan resmi QuakeCon yayınından ve QuakeCon Tiltify Team aracılığıyla bağışta bulunabilecek. Bu sene, uzun bir süredir Dallas'ta hayvan sahiplenme ortağımız olan Dallas Pets Alive ve American Civil Liberties Union [ACLU] ile birlikte küresel bir hayvan koruma kuruluşu olan FOUR PAWS'ı desteklemekten onur duyarız. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2024 06:03
Kalan Karakter: 300 Gönder
QuakeCon 2022 etkinlik takvimi açıklandı
İlginizi Çekebilir