Quantic Dream: "Dark Sorcerer'ı geçeceğiz"

Quantic Dream: "Dark Sorcerer'ı geçeceğiz"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 17.10.2013 - 22:08
Yeni nesil o zaman gelecek
Pek çok oyuncu için PS4 söz konusu olduğunda yeni nesli ilk anda gözlerimizin önüne seren iki demo vardı; Capcom'un Panta Rhei demosu ve Quantic Dream'in Dark Sorcerer demosu. Bu iki demodan Panta Rhei Deep Down oldu ve hâlen inanılmaz gözüküyor. Dark Sorcerer'dan ise ses yok, fakat Quantic Dream'in kurucularından Guillaume de Fondaumiere'ye göre teknoloji demosunun Quantic Dream'in ilk PS4 oyununda ulaşmak istediği noktanın yanında bir hiç olduğunu biliyoruz. Fondaumiere Dark Sorcerer üzerinde çalışmaya 6 ay önce başladıklarını, ne kadar ileri gidebileceklerini ancak vakit geçtikçe fark ettiklerini söyledi. Şimdi ise Dark Sorcerer'ın katmer katmer üzerine çıkabileceklerini biliyormuş. Biz de Quantic Dream'in ne olursa olsun inanılmaz sağlam grafikler yaratabildiğini biliyoruz. O yüzden kulağımız onlarda.

Quantic Dream: "Dark Sorcerer'ı geçeceğiz"
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 06:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×