Quantic Dream'in 2020 yılında oyunculara sürprizleri olacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.01.2020 - 10:30
Yeni bir oyun duyurusu gelebilir

Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human gibi beğenilen yapımların altında imzası bulunan Quantic Dream'in patronu oyunseverleri heyecanlandıran bir duyur yaptı. Quantic Dream'in başındaki isim David Cage twitter üzerinden bir mesaj paylaşarak oyuncuların yeni yılını kutladı ve 2020 yılında Quantic Dream'in önemli sürprizleri olacağını söyledi.

Quantic Dream'in 2020 yılında oyunculara sürprizleri olacak 

Quantic Dream'in kurucusu ve pek çok Quantic Dream oyunun da yazarı olan oyun sektörünün önemli isimlerinden David Cage biraz geç de olsa oyuncuların yeni yılını kutlayarak 2020 yılına işaret etti. Resmi Twitter hesabından bir paylaşım yapan David Cage 2020 yılında Quantic Dream'in yeni sürprizlerle oyuncuların karşısına çıkacağını açıkladı. David Cage açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Tamam geç kaldım... fakat şunu söylemek istiyorum MUTLU YILLAR. Umarım 2020'de sizin için en iyisi olur. 2019 stüdyomuz için muhteşem bir yıl oldu. 2020 çok daha heyecan verici olacak. 2020'de hayranlarımız için çok fazla yeni sürpriz yapacağız. Takipte kalın!" Bu yıl Quantic Dream'den yeni bir oyun duyurusu gelebilir.

Quantic Dream'in 2020 yılında oyunculara sürprizleri olacak


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 07:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quantic Dream'in 2020 yılında oyunculara sürprizleri olacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×