Quantum Break hem Alan Wake, hem Max Payne!

Quantum Break hem Alan Wake, hem Max Payne!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 4.07.2013 - 20:56
Ha bir de TV dizisi!
Xbox lansmanında şöyle bir üzerinden geçilen, asıl bombasını E3'e saklayan Quantum Break büyük ihtimalle vaat ettiklerinden konusuna kadar hakkında en az şey bildiğimiz Xbox One oyunlarından biri. Daha doğrusu bildiğimiz bazı şeyler var -oyunun zamanı durdurmayla ilgili bir konuya sahip oluşu, bir TV dizisiyle beraber piyasaya çıkması- fakat kafamızda net bir eyere oturtamıyoruz. Sağ olsun Remedy CEO'su Matias Myllyrinne bazı konulara açıklık getirdi. Öncelikle oyunu yaparken geçmiş tecrübelerden bol bol faydalandıklarını dile getiren Myllyrinne (bir soyadda bu kadar "y" ve "l" olmamalı) spesifik olarak "Alan Wake'in interaktif hikâye anlatış tarzını" ve "Max Payne'in sinematik aksiyon sahnelerini" birleştirmeyi umduklarını söyledi. TV dizisi meselesini ise "TV dizisinin bölümleri oyunla çok bağlantılı. Aşağı yukarı aynı mekanlarda geçecekler, hikâyeler benzer olacak. Teorik olarak sadece birini izleyebilir yada oynayabilirsiniz ama ikisini birden yapmak en iyisi olacak" diyerek açıkladı. Myllyrinne aynı zamanda Microsoft olmadan katiyen böyle bir projeye kalkışamayacaklarının altını da çizdi. Siz ne düşünüyorsunuz, umutlu musunuz Quantum Break'ten?

Quantum Break hem Alan Wake, hem Max Payne!

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 09:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×