Quantum Break'in geliştirilmeye ihtiyaç duyduğu ortaya çıktı!

Emre Günen
Emre Günen 25.04.2015 - 08:24
XOne'a özel geliştirilen oyun, kalabalık takvim mağduru değilmiş…
Max Payne ve Alan Wake gibi iki efsane oyunu bizlerle buluşturarak isimlerini oyun dünyasına altın harflerle kazıyan Remedy Entertainment'in yeni oyunu Quantum Break'in, 2016 yılına ertelendiğini daha önce duyurmuştuk.

Quantum Break'in geliştirilmeye ihtiyaç duyduğu ortaya çıktı!
2015 yılına damgasını vurması beklenen ve Xbox One'ın gerçek gücünü gösterecek oyunlardan biri olacağına kesin gözüyle bakılan Quantum Break'in bu ertelenişi tüm Xbox hayranlarını derinden sarsmıştı.

Yapımcı firma Remedy takipçilerinden özür dileyerek, Quantum Break'in çıkış döneminde Xbox One'a çok fazla oyun çıkacağını, bu sebeple de çıkış tarihlerini biraz daha ileriye alıp 2016'ya ertelediklerini söylemişti.

Quantum Break'in geliştirilmeye ihtiyaç duyduğu ortaya çıktı!
Şimdi ise bu açıklamanın gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Quantum Break yapımcısı Sam Lake, Twitter'dan sorulan sorulara yanıt verirken, oyunun çıkması için sabırsızlanan bir oyuncuya, "Şu anda oyunu yapmak için fazlasıyla meşgulüz. Tek ihtiyacımız olan şey zaman… Bir zaman makinesine ihtiyacım var!" şeklinde cevap vererek, oyunun hala geliştirme sürecinde olduğunu ve 2016'ya sarkmasının asıl nedeninin de geliştirilmeye ihtiyaç duyması olduğunu ağzından kaçırmış oldu.

Quantum Break'in geliştirilmeye ihtiyaç duyduğu ortaya çıktı!
Başka bir oyuncunun sorduğu, "Eğer zamanı durdurabilseydiniz, Quantum Break'e harcadığınız zaman içerisinde Alan Wake'e bir devam oyunu yapabilir miydiniz?" sorusuna da, "Evet! Quantum Break'in hikayesi tamamen metaforlar üzerine kurulu. Kafamızda pek çok fikir var, ama zamanımız çok kısıtlı :)" şeklinde cevap verdi.

Sadece Xbox One için geliştirilen Quantum Break'in 2016 yılında çıkması planlanıyor.
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 01:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quantum Break'in geliştirilmeye ihtiyaç duyduğu ortaya çıktı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×