Quantum Break'in yapımcısı E3'te yeni oyununu gösterecek

Quantum Break'in yapımcısı E3'te yeni oyununu gösterecek

Furkan Güler
Furkan Güler 1.05.2018 - 10:25
Remedy ekibinin neler hazırladığı daha şimdiden merak ediliyor.

Quantum Break ile birlikte Xbox One ve PC platformuna güzel sayılabilecek bir oyun geliştiren Remedy ekibi, yeni oyunlarını E3 2018 fuarında takipçilerine gösterecek. Şimdilik Project 7 adını alan bu oyunun nasıl bir şey olduğu merak ediliyor. Önemli oyunlarda rol almış olan 505 Games ile birlikte geliştirilen bu oyunun, bu sefer multi platform olacağı belirtildi. Yani Remedy ekibi bu kez oyunlarını diğer platformların yanında PlayStation 4 için de geliştirecek. 2019 yılında piyasada olması beklenen oyunun tam tanıtımı E3 2018 fuarında olacak.

Remedy'nin yeni oyunu E3'te gösterilecek

Özellikle Cyberpunk 2077'nin gösterilecek olmasına heyecanlanan oyuncular, Remedy'den de yeni bir oyun için ayrı bir şekilde heyecanlılar. Quantum Break'te senaryo dışında oynanış mekaniği anlamında güzel bir iş ortaya koyan geliştiriciler, maalesef oyun için gerekli reklamı yapamamışlardır. Diğer bir yandan oynanış mekanikleri doğrultusunda güçlü bir cihaza ihtiyaç duyan Quantum Break, bu sebepten dolayı kendini Xbox One'da kısıtlıyordu. Muhtemelen yeni oyunda büyük oranda Quantum Break'in izlerini göreceğiz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 16:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.05.2018 16:50
max payne 4 gelse ya 2012'de çıkmıştı en son
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×