Quantum Theroy'den yeni bilgiler

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 27.12.2010 - 09:52
Quantum Theroy'den yeni bilgiler

         Tecmo firmasının sunumunda geliştirilmekte olan yeni oyunları Quantum Theory'e ait yeni bilgiler verildi. Öncelikle oyunun karşımıza sadece "Quantum" olarak çıkması, her ne kadar açıklanmamış olsa da, "Theory" kısmı atılarak muhtemel bir isim değişikliğine gidildiğini gösteriyor. Oyun hakkındaki açıklanan bilgiler ise şu şekilde:

-Quantum, canlı bir organizmanın hüküm sürdüğü fantastik bir dünyada geçecek. Oyun esnasında sürpriz bir şekilde gerçek zamanlı olarak mekanlar farklılıklar gösterecek ve oldukça yoğun bir savaş ortamı bizleri karşılayacak.

-Oyunda birbiriyle uyumlu iki karakter yer alacak. Bu sayede beraber hareket ederek, farklı ve etkili hareketler ortaya çıkartılabilecek ve devasa düşmanlara karşı daha güçlü olabileceğiz.

-Yapımda online desteği de yer alacak.

-Oyun, aksiyonu ve teknolojiyi içine alan oldukça parlak ve canlı organizmanın yarattığı renklere sahip olacak.

         Şu an için açıklanan bilgiler bu şekilde; E3 için yayınlanan videosuyla bizlere oldukça "Gears of War" havasını hissettirdi diyebilieceğimiz apımın net çıkış tarihi bilinmese de, oyun, 2010 yılı içerisinde PlayStation 3 platformu için piyasalarda olacak.

KAYNAK
Quantum Theroy'den yeni bilgiler
ps3center.net


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 17:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Quantum Theroy'den yeni bilgiler

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×