Quentin Tarantino'nun Star Trek filmi, yeniden gündeme geldi

Quentin Tarantino'nun Star Trek filmi, yeniden gündeme geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 29.01.2019 - 10:28
Usta yönetmenin bizlere neler göstereceğini merak ediyoruz.

2017'nin son aylarında duyurulan yeni Star Trek filmi, serinin meraklılarını oldukça heyecanlandırmıştı. Aynı zamanda bu filmin Quentin Tarantino tarafından çekilecek olması, Star Trek evrenine hayran sinemaseverleri sevindirmişti. Ancak filmin Quentin Tarantino ile ilişkisi açıklandıktan sonra, yapımcılardan filme dair herhangi bir yeni bilgi alamadık. Ancak geçtiğimiz günlerde New York Times'a konuşan Paramount Pictures'ın yapımcılarından Wyck Godfrey, firmanın gelecek planlarından bahsetti.

Quentin Tarantino, Star Trek filmini ne zaman çekecek?

Firmanın gelecek planları arasında Teenage Mutant Ninja Turtles, Terminator ve G.I. Joe gibi markaların önemli olduğunu söyleyen Godfrey, aynı zamanda Quentin Tarantino'nun filme alacağı Star Trek projesinin kendileri için önem taşıdığına dikkat çekti. Projenin sürekliliği için Tarantino'nun, J.J. Abrams ile görüştüğünü daha öncesinde öğrenmiştik. Açıkçası ünlü yönetmenin, nasıl bir Star Trek filmiyle karşımıza çıkacağını merak ediyoruz. Filmlerinde kendine has bir tarzı olan Quentin Tarantino, karakter işleyişi açısından oldukça güzel sahneler gösterebiliyor.

Geçmişte ortaya koyduğu filmleriyle Hollywood tarihine geçen başarılı yönetmen, şu anda Once Upon a Time in Hollywood filmi üzerinde çalışmalarına devam etmekte.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 17:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×