Banner Resmi

R.U.S.E. için bedava DLC geliyor

Erkut Köse
Erkut Köse 19.11.2010 - 09:32
Masamızın başına geri dönüyoruz

Bugün Ubisoft'tan gelen duyuruya göre oyunun multiplayer modu için "Manhattan Project Pack" isimli ücretsiz bir DLC yayınlanacak. Xbox 360,Playstation 3 ve Pc için piyasada olacak bu pakette 3 özel harita ve 2 yeni oyun modu bulunuyor. Bahsedildiğine göre bu modlar oynanışa ve stratejiye direk olarak etki ediyor, ayrıca nükleer silahlar kullanmanıza olanak sağlıyor. Harita ve modların tam olarak özellikleri şu şekilde:

Haritalar

Twilight of the Gods-4 kişiye kadar destek veriyor.

Vesuvio-4 kişiye kadar destek veriyor.

Guns and Tulips-6 kişiye kadar destek veriyor.

Oyun modları

Nuclear War:Oyun, tüm özellikler ve tüm yükseltmeler açık şekilde başlıyor. En hızlı oynayan ve en iyi stratejiyi kullanan kazanıyor.

Total War:Oyun 1939 yılında başlıyor ve bu döneme ait ordulara sahip oluyorsunuz. Daha sonra adım adım 1942 ve 1945 yılındaki ordulara sahip oluyorsunuz. En hızlı gelişip, en iyi taktiği uygulamak galibiyeti getiriyor.

Yapılan duyuruda paketin çıkış tarihi ile bir bilgi verilmedi, ancak yakın zamanda bu konuda bir duyuru yapılması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
R.U.S.E. için bedava DLC geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×