R.U.S.E.'yi ücretsiz deneyin

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.07.2010 - 10:35
Çıkışa az bir süre kala, Ubisoft'tan tanıtım turları
Eugen Systems tarafından uzun süredir geliştirilen RTS oyunu R.U.S.E. için ücretsiz bir ön inceleme sürümü hazırlandı. Haftasonu boyunca deneyebileceğiniz yapımı, şimdi Steam'den ön yükleme yapabilirsiniz. Ubisoft'un dağıtımcılığını üstlendiği R.U.S.E., 17 Eylül'de raflarda olacak.

R.U.S.E.'yi ücretsiz deneyin
Bu deneme sürümünü indirdiğiniz takdirde, daha önce hiç görmediğiniz multiplayer haritaları, 2 -8 oyuncu aralığında oynayabileceksiniz. İster takım olarak hareket edin, isterseniz de tek başınıza. Ayrıca yine ilk kez orta düzey ve yüksek zorluk seviyelerinde yapay zekâ ürünü düşmanlara karşı da mücadele edebileceksiniz.

İlgili sayfaya ulaşmak ve ön yüklemeyi başlatmak istiyorsanız buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
R.U.S.E.'yi ücretsiz deneyin

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×