Race Driver: GRID sadece $3.74

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 26.10.2011 - 12:14
Steam'den müthiş indirimlere devam
Steam, birçok oyunda yaptığı gibi Race Driver: GRID için de indirim yaptı. Yüzde 75 ucuzlukla birlikte yapımın fiyatı $14.99'dan $3.74'e çekildi. 2008 yılında piyasaya sürülen GRID genel olarak kullanıcılar arasında oldukça beğenilmiş ve yüksek puanlar almayı başarmıştı. Eğer oyunu satın almak isterseniz Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Race Driver: GRID sadece $3.74
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Race Driver: GRID sadece $3.74

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×