Radical Heights'ın yeni karakteri ve içerikleri ortaya çıktı

Radical Heights'ın yeni karakteri ve içerikleri ortaya çıktı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 16.04.2018 - 19:30
Kadın karakter ve giysiler, yapımcı Cliff Bleszinski tarafından yayınlandı.

Daha öncesinde LawBreakers'ın yapımını üstlenen Cliff Bleszsinki, şimdi ise yeni bir oyun ile piyasaya tekrar gelmeyi planlıyor. LawBreakers ile çok çabuk unutulan Cliff, oyun dünyasında ne popüler ise onun üstünde çalışıyor ve en azından diğer yapımlar ile yarışmaya çalışıyor, fakat bunu başaramıyor. Yine de yeni yapımı "Radical Heights" ile belirli bir oyuncu kitlesini tutmayı başaran Cliff, Battle Royale türündeki oyunlara da ismini yazdırdı.

Radical Heights, Fortnite, PUBG ve H1Z1: Auto Royale gibi oyunlar ile yarışabilecek mi?

LawBreakers ile ilk önce sınıf bazlı FPS oyunlarına giriş yapan Cliff, geçtiğimiz haftalarda yeni 1980'ler temalı Battle Royale oyunu olan Radical Heights'ı oyunculara tanıtmıştı. Şu anda ücretsiz olan Radical Heights, Steam'de ücretsiz olarak bulunuyor. Her diğer Battle Royale oyunu gibi yapım aşamasında olan Radical Heights'da halen birkaç şey eksik olarak bulunuyor ve yapımcı stüdyo Boss Key Productions, yeni içerikle üretmeye devam ediyor. Cliff tarafından yayınlanan yeni bilgiye göre karakterlerin yeni giysileri ve yeni bir kadın karakter yapım aşamasında, fakat ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.

Radical Heights'ın yeni karakteri ve içerikleri ortaya çıktı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×