Rage 2'de Loot Box ve mikro ödemelerin olmayacağı açıkladı

Rage 2'de Loot Box ve mikro ödemelerin olmayacağı açıkladı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 16.05.2018 - 10:50
Rage 2'de mikro ödeme yöntemleri olmayacak

Mad Max ve Just Cause serilerinden tanıdığımız Avalanchee Studios'un geliştirdiği Rage 2 geçtiğimiz gün duyurulmuştu. Oldukça eğlenceli bir video ile duyurusu yapılan Rage 2 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Alman internet sitesi GameStar'a açılamalarda bulunan id Softare'den Tim Willits oyuncuların korkulu rüyası haline gelen loot box'ların ve mikro ödemelerin Rage 2'de olmayacağını söylemiş.

Rage 2'de loot box'lar ve mikro ödeme yöntemleri  bulunmayacak

Artık yeni çıkan bir çok oyunda karşımıza çıkmasına alışkın olmaya başladığımız loot box'lar ve mikro ödeme yöntemleri kimi zaman oyuncuların tepkisini çekse, yapımcı firmalar bu tepkilere karşı geri adım atar gibi görünse de, mikro ödemelerin yapımcı firmalar için tatlı bir kazanç kapısı da olduğu bir gerçek. Artık her yeni çıkan oyunda bu soru yapımcılara sorulur hale geldi. Oyununuzda mikro ödeme yöntemleri var mı? id Software'den Rage 2 ile ilgili sorulan bu soruya biraz da esprili dilde; "Oyunu alacaksınız ve oynayacaksınız bu kadar" şeklinde bir yanıt geldi. Açık dünya aksiyon oyunu Rage 2'nin mikro ödeme yöntemleri ve lootbox'lar olmadan 2019 yılı içinde PlayStation 4, Xbox One ve Pc'ye çıkış yapması bekleniyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 18:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×