RAGE 2'nin 16 dakikalık yeni oynanış videosu yayınlandı

RAGE 2'nin 16 dakikalık yeni oynanış videosu yayınlandı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 1.04.2019 - 10:45
RAGE 2'den aksiyon dolu yeni video

Rage 2 için 16 dakikalık yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Yayınlanan oynanış videosunda Rage 2'nin farklı mekanikleri tanıtılıyor. id Software ve Awalanche Studios tarafından geliştirilen RAGE 2, PC, Playstation 4 ve Xbox One için 14 Mayıs'ta yayınlanacak. Yayınlanan yeni oynanış videosuna aşağıdaki oynatıcıdan göz atabilirsiniz. 

RAGE 2'nin 16 dakikalık yeni oynanış videosu yayınlandı

Geçtiğimiz hafta sona eren PAX East etkinliğinde yer alan Bethesda, bu etkinlik kapsamında yeni oyunlarını tanıttı. Bethesda'nın ilgi çeken oyunlarından biri olan Rage 2'den yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan videoya göz atacak olursak, aksiyon dolu bir oyunun bizi beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak düşman yapay zekasındaki zayıflık bu videoda oldukça göze çarpıyor. 

Geçtiğimiz hafta yapılan açıklamada RAGE 2'nin Epic Games Store özel olmayacağı, Steam'de yer alacağı açıklanmıştı. Son haftalarda Epic Games Store, birer birer büyük firmaları bünyesine katmaya başladı. Ancak Bethesda Fallout 76 ile birlikte RAGE 2'nin de Steam'de yer alacağını açıkladı. RAGE 2, PC, Playstation 4 ve Xbox One için 14 Mayıs'ta raflardaki yerini alacak. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 15:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2019 17:20
Izlerken dusmanlara acidim baya vahsiceydi
Kalan Karakter : 300 Gönder
taylanz
taylanz 1.04.2019 14:18
Şu ekran bozulma efektleri olmasa sanki çok daha iyi olacak gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×