RAGE 2'nin yeni fragmanı The Game Awards 2018'te gösterilecek

RAGE 2'nin yeni fragmanı The Game Awards 2018'te gösterilecek

Korhan ONUK
Korhan ONUK 4.12.2018 - 11:08
Oyunun hayranları için güzel haber.

Avalanche Studios ve id Software tarafından geliştirilen açık dünya FPS oyunu RAGE 2'den bir süredir haber alamıyoruz. Yeni haberler duymayı beklediğimiz oyun için, yeni bir fragmanın 6 Aralık 2018 Perşembe günü gerçekleşecek olan The Game Awards 2018 töreninde yayımlanacağı açıklandı.

RAGE 2'nin yeni fragmanı bu hafta yayımlanacak

RAGE 2'nin resmi Twitter hesabından yayımlanan kısa bir video ile oyunun yeni fragmanının The Game Awards 2018 töreninde yayımlanacağı açıklandı. Atılan tweette oyunun "En İyi Post Post Apokaliptik Western Oyunu" dalında ödül alması gerektiği ile ilgili de şaka yapıldı. 

RAGE, bir asteroidin dünyadaki insan uygarlığını yok etmesinin ve tüm dünyayı çoraklaştırmasının ardından gelişen olayları konu alıyordu. RAGE 2 ise ilk oyundan tam otuz yıl sonrasını konu alacak. Dünya son olaylardan beri, insanlar sayesinde biraz da olsa düzelmiştir. Çorak topraklar artık ormanlara, bataklıklara ve tundralara sahiptir. Ancak insanların vahşilikleri henüz değişmemiştir. 

RAGE 2, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 2019 yılının Haziran ayında piyasaya sürülecek. Sizler RAGE 2 için heyecanlı mısınız? Sekiz yıl sonra gelen bu devam oyunu sizce başarılı olabilecek mi? Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2020 13:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2018 12:35
Rage; oynanış mekanikleri, grafikleri ve yan görevleriyle çok güzel bir oyundu, zevkle oynamıştım. Borderlands'in cel shade olmayan bir versiyonu gibiydi. Umarım yenisi eskisinin üzerine daha iyi özellikler ekleyecek...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×