Rage, ortalığı başımıza yıkmaya geliyor

Erman Demirci
Erman Demirci 3.06.2010 - 12:31
Rage, ortalığı başımıza yıkmaya geliyor
Quake'in ardından 14 yıl sonra yeni bir seriyi başlatma umuduyla gelen id Software'in heyecanını normal karşılamak lazım. Yine aynı gazla geliyorlar ve kendilerine güveni tam.

Rage, E3 fuarının öncesinde Bethesda tarafından gösterilen 4 projeden biri olarak karşımıza geliyor. Davetlilerin tanıtımdan gördüklerini ve kaptıklarını aktarana kadar bekleyin. Bize göre zaten yeterince heyecan verici ve süper. Bekliyoruz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage, ortalığı başımıza yıkmaya geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×