Rage, Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilseydi?

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 30.11.2014 - 13:35
Unreal Engine 4'ün marimetlerini siz de görün...
2011 yılında piyasaya çıkan Rage, belli bir kesim tarafından sevilse de bazı oyuncular tarafından oldukça eleştirilmişti. id Tech 5 grafik motoruyla geliştirilmiş olan yapım, Sebastian Schulz adlı bir Youtube kullancısı tarafından Unreal Engine 4 ile yeniden tasarlandı.

Kaplama kalitesinin arttığını ve ışıklandırmalarının zaten iyi olduğu oyunda, bu grafik moturu ile daha fazla üzerine konulmuş. Lafı fazla uzatmadan sizleri bahsi geçen video ile baş başa bırakalım.

İyi seyirler.


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage, Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilseydi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×