Rage ve XBox 360 versiyonu

Rage ve XBox 360 versiyonu

Ertunga Gündüz
Ertunga Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Rage ve XBox 360 versiyonu


Rage ve XBox 360 versiyonu


Shacknews'in John Carmack'la yaptığı röpörtajda, ünlü programcı bir kez daha yeni oyunları Rage'in 360 versiyonundan bahsetti. Daha önce söylediklerini tekrar eden Carmack, "Rage'in 360 versiyonu PS3'e göre daha kötü olacak, bunun sebebi de 360'daki DVD yetersizliğidir." dedi. Ayrıca, 360 versiyonundaki farkların ne olacağı sorusuna da, "Kahramanın atışları esnasın da görsellik benzer olacak, ama ne zaman ki Rage dünyasını gezmeye başlayacaklar, işte o zaman çevre konusunda 360 kullanıcıları daha bulanık, belirsiz bir ortamla karşılacaklar" dedi. Bunun dışında gerekli olan üçüncü diskin, Microsoft'un 2 diski aşan oyunlarda çok yüksek telif hakkı istemesinden dolayı kullanılabilmesinin mümkün olmadığını belirten Carmack, Aslında sorunlarının 360 donanımı ile ilgisi olmadığını ancak depolama sorununun çok büyük bir problem yarattığını, dolayısıyla Sony'nin Bluray'ini bu yarışta önemli bir koz olarak gördüğünü belirtti.

KAYNAK
Rage ve XBox 360 versiyonu
shacknews.com

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 09:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×