1/4

Rage'in "4-yüzü"

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.07.2010 - 15:52
id Software'ın yeni oyunu, heyecanlandırmaya devam ediyor
id Software tarafından geliştirilip, Bethesda Softworks tarafından dağıtımı üstlenilen açık dünya FPS oyunu Rage'in yeni bilgileri, Resmi Playstation Dergisi'nin yeni sayısında dört farklı kapakla oyunculara sunulacak. Hem görselleri, hem de kapsamıyla id Software'ın en gelişmiş oyunu olan Rage, PC, PS3, X360 ve Mac platformları için 2011 yılında raflarda olacak.

Rage'in "4-yüzü"

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×