Rage'in içinden sürpriz Wolfenstein 3D çıktı!

Rage'in içinden sürpriz Wolfenstein 3D çıktı!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.09.2011 - 18:50
id Software'ın yeni oyunu, efsane Wolfenstein'ı unutmadı
id Software, bu hafta Sydney Opera House'da binlerce oyuncuyla buluştu ve hem sektör hakkında sohbet etti, hem de yeni çıkacak olan Rage'e ait 15 dakikalık bir demo gösterdi. Salondaki oyuncular, Rage'e dair daha önce görmedikleri özel bir şey görmek istediklerini söyleyince, Willits de onları kırmadı ve bunu oyunda yaparak onlarla paylaştı.

Rage'in içinden sürpriz Wolfenstein 3D çıktı!
Eğer orijinal Doom ve Wolfenstein oyunlarını oynadıysanız, bazı duvarlara dokunduğunuzda duvarların aslında gizli bir kapı olduğunu ve içinde değerli eşyaların bulunduğu gizli bir odaya sizi götürdüğünü bilirsiniz. İşte bu gelenek, Rage'e de eklenmiş ve çok güzel bir Easter Egg (Sürpriz Yumurta) çıkmış ortaya. Tim Willits, oyunun başlarında bir odaya girip, odanın duvarlarından birine dokunmuş ve açılan gizli kapıdan içeri girerek, yıllar evvel çıkan ilk Wolfenstein'a ait eşyalarla karşılaşmış. Tabii o bunları biliyor da, biz oyuncuların bunu öğrenmiş olması bizi sevindirmedi değil. Bu tip sürprizlerin oyunda çok olacağından söz ediliyor.

Rage, PC, PS3, X360 ve Mac platformları için 4 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 7 Ekim'de de Avrupa'da raflarda olacak.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2020 20:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×