Rage'in kontrolleri Modern Warfare 2 gibi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 16:11
id Software'dan Tim Willits, Call of Duty'nin önemine dikkat çekti
id Software'ın baş tasarımcısı Tim Willits, Rage'de kullandıkları kontrollerin Modern Warfare 2 ile aynı olduğunu, çünkü bir oyun 20 milyon sattıysa, onun boşluk tuşunun yerini değiştirmeye gerek olmadığını belirtti. Yani kısacası Willits, bunca oyuncu aynı kontrol mekanizmasına alıştıktan sonra, Rage'de farklı tuşların kullanılmasının saçma olacağını dile getirmiş. Bu röportajın tamamı, Resmi Playstation Dergisi'nin yeni sayısında yer alıyor.

Rage, PC, PS3, X360 ve Mac platformları için id Tech 5 motoruyla geliştiriliyor. Henüz resmi çıkış tarihi belli değil.

Rage'in kontrolleri Modern Warfare 2 gibi
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage'in kontrolleri Modern Warfare 2 gibi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×