Rage'in multiplayer modları hâlâ açıklanmıyor

Rage'in multiplayer modları hâlâ açıklanmıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 11:48
id Software'dan Tim Willits anlatıyor
Bir siteye röportaj veren id Software kreatif direktörü Tim Willits, Rage'in multiplayer modları hakkında sorulan bir soruya, "Henüz göstermiyoruz, şu an arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyor ve gösterim için de bir zaman belirlemedik. Bu sebeple şu zamanda konuşamam" dedi.

Rage'in multiplayer modları hâlâ açıklanmıyor
Rage'in Nintendo konsollarına çıkmayacağını söylüyor, ama yine de temkinli davranıyor. Doom 4'ün de Rage ile aynı motoru kullanmasına rağmen Doom ekibini avantajlı görüyor. Zira Rage'de karşılaşılan sorun ve hatalardan ders çıkaran Doom ekibi, böylelikle bu sorunlara boyun eğmeden hızla yol alabiliyor.

Rage, önümüzdeki yıl eylül ayında raflarda olacak. "Peki ertelenir mi" diye sorulunca, "Gerçekten ertelenirse başım belaya girer" gibisinden cevap vermeyi de ihmal etmiyor.

Rage, PC, PS3, X360 ve Mac platformları için raflarda olacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×