Rage'in yaması geliyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.10.2011 - 14:38
PC oyuncularını bezdiren Rage için ilaç yolda
id Software'ın uzun süredir beklenen FPS oyunu Rage, PC ve konsollar için nihayet çıktı. id Tech 5 grafik motoruyla geliştirilen yapım, özellikle PC sahipleri tarafından merakla bekleniyordu, ancak birçok kullanıcı şu an oyundan bezmiş durumda. Çünkü oyunda kaplamaların geç yüklenmesi ve performans düşüklüğü gibi sorunlar söz konusu. Her ne kadar AMD ve Nvidia'dan oyun performansıyla ilgili yeni sürücüler yayımlansa da bunlar sorunları tam olarak giderebilmiş değil. Bunun üzerine Bethesda'dan resmi açıklama geldi ve oyunun ilk resmi yamasının üzerinde çalışılmaya başlandığı duyuruldu. Ancak yamanın ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor. Umarız en kısa zamanda yayımlanır.

Rage'in yaması geliyor
Yorumlar 58
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 08:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage'in yaması geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×