Rage'in yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.07.2010 - 15:56
Rage'in yeni videosu
id Software tarafından geliştirilen, EA Games tarafından da dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Rage için Comic-Con fuarında yeni bir video yayımlandı. Bünyesinde RPG unsurları da barındıran oyun, dünyaya çarpan bir kuyruklu yıldızın oluşturduğu yıkım sonrasında geçiyor. PC, PS3, X360 ve MAC için geliştirilen Rage, id Tech 5 motorunu kullanıyor.NOT: Youtube videosudur.

YOUTUBE RAGE

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 06:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage'in yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×