Rage'in yeni videosu yayımlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.06.2011 - 13:55
id'in kıyamet sonrası dünyası
id Software tarafından geliştirilip, Bethesda tarafından dağıtımı üstlenilen açık dünya FPS oyunu Rage'in yeni bir videosu yayımlandı. Videoda oyuna dair yeni görüntüler ve yapımcı Tim Willits'in yorumları yer alıyor. Rage, PC ve konsollar için 13 Eylül'de raflarda olacak. Oyuna dair daha fazla bilginin E3 fuarında verileceği belirtilmişti. Videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Rage'in yeni videosu yayımlandı
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 14:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
Rage'in yeni videosu yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×