Ragnarok Online'da değişim rüzgarları

Ragnarok Online'da değişim rüzgarları

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 23.10.2012 - 14:29
Ah keşke eski karakterimle oynayabilsem!
Eski Ragnarok Online oyuncularına müjde! Yeni sunucularda farklı bir karakter açmak istemeyen ve “Ah keşke eski karakterimle oynayabilsem!” diyen oyuncular, artık eski euRO serverında bulunan hesaplarını hiç zorlanmadan yeni sunuculara taşıyabilecekler.

Eski sunucularda bulunan karakterlerin yeni sunuculara taşınması  15 Ekim’de başladı ve 15 Kasım’a kadar devam edecek.

Karakterlerin taşınması sırasında sizin yapmanız gereken tek şey bekleyip, karakter taşındığı zaman yeni sunucuların keyfini çıkartmak olacak. RO eski bir oyun olmasına rağmen halen kendini geliştirmeye devam ediyor ve her gün artan oyuncu kitlesiyle değişime bir yenisini daha ekliyor.

Ragnarok Online'da değişim rüzgarları
Sunucu değişikliği oyuncuları fazla yormayan bir işlem olsa bile, Ragnarok Türkiye Topluluğu yöneticileri bu taşınmanın eski hesabınızda bulunan karakterinizin yükü ve başvuru sayıları ile doğru orantılı olarak biraz zaman alabileceğini belirtiyorlar.

Ragnarok Online sunucu değişikliği ücretsiz olduğu halde, karakter güvenliği açısından oyunculardan bazı bilgiler istenecek. Bu güvenlik önlemleri karakterin düzgün şekilde taşınmasını sağlayacak bilgiler içerecek.

Ragnarok yetkilileri bu bilgileri şöyle açıklıyor;

Eski euRO hesabınızın giriş bilgileri gerekiyor elbette (kullanıcı adı ve şifre), hesabınızda yaratmış olduğunuz 3 karakterinizin adı ve karakterlerin seviyeleri (Gerekli olmaz gibi görünse de şifre yanlışlığı gibi bir durumda yedek bilgi olarak kullanılabilir.), kimlik belgenizin bir fotokopisi ve 15 yaşından küçükler için aile izin belgesi, taşınma işlemleri için yeterli oluyor.

Bu bilgileri  support_tr@gravityeu.com adresine göndermeniz ve atacağınız iletinin Subject/Konu kısmına "euRO Transfer TR" yazmanız yeterli olacaktır.

Karakterleriniz yeni sunucularda sizleri bekliyor. Bu değişim rüzgarına kapılmak için acele edin, çok az zaman kaldı!Ragnarok Online ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook sayfalarını  ve Twitter’da @RagnarokTR’yi takip edebilirsiniz.

- Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 17:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×