Raiden, Brotherhood'da ne arıyor?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 16:46
Fazladan kostüm isteyen?
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Assassin's Creed: Brotherhood, PS3 ve X360 platformları için 16 Kasım'da raflarda olacak. PC için ise, önümüzdeki yılın şubat ayında çıkacak. Yeni oyunda yine Ezio'yu kontrol edeceğiz, aynı zamanda Brotherhood topluluğunun da başında yer alacağız. Seride ilk kez Brotherhood'da multiplayer modlar da yer alacak. Bunların yanına bir de Raiden kostümünü ekleyelim. Evet, Brotherhood'un sonradan açılabilir kostüm bölümünde, Raiden de görünüyor. Hatırlarsanız daha önce de Altair ile MGS4 arasında bir yakınlaşma yaşanmış, hatta güzel bir video da hazırlanmıştı.

Raiden, Brotherhood'da ne arıyor?
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Raiden, Brotherhood'da ne arıyor?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×