Raiden, Injustice 2 yolcusu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 18.09.2017 - 10:33
God of Thunder süper kahramanları çarpmaya geliyor.

NetherRealm Studios, Mortal Kombat ve Injustice evrenini birleştirmeyi çok seviyor. İlk olarak Injustice Gods Among Us'a Scorpion'u ekleyerek iki evreni birleştiren stüdyo, Injustice 2 ile bu sayıyı arttırdı. Sub-Zero ile Injustice'ın Mortal Kombat perdesini açan NetherRealm şimdi de sevilen karakter Raiden'ı getiriyor.

Raiden, Injustice 2'ye geliyor

Geçtiğimiz hafta duyurulan Fighter Pack 2 DLC paketinin ikinci karakteri olan Raiden, Black Manta'dan sonra oyuna ekleniyor. Kıvılcımını kesinlikle kaybetmeyen God of Thunder, DC Comics'in süper kahramanları arasında kendini gösteriyor. Özellikle DC Comics'in Raiden ile benzerlik gösteren karakteri Black Lightning kostümü Raiden'ı Mortal Kombat karakteri olmaktan çıkartıp bir anda DC süper kahramanı yapıyor. Premiere Skin olarak geçen Black Lightning, paket sahipleri için ücretsiz olacak.

Raiden Kimdir?

Raiden, Ed Boon ve John Tobias tarafından yaratılan ve Mortal Kombat evrenine aktarılan karakterdir. Babası yüce tanrılardan biridir, Raiden yüce tanrılar arasında yer almamasına rağmen kendisine yüce tanrılar tarafından dünyayı koruma görevi verilmiştir. Aynı zamanda yıldırım tanrısı olarak da bilinen Raiden, Mortal Kombat evreninin en önemli karakterlerden biridir.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 18.09.2017 13:00
Raiden madem bu kadar güçlüsün git Rockfeller ailesini öldür de dünya kurtulsun. Ne şekil yapıyon burda coz cız diye artiz?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 11:47
O raiden i geldiğine pişman edeceğim mortal kombat evreninden çıtığına pişman olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 11:18
İyice bir şeyi çıkmaya başladı. En temizi MK edition de DLC yap oyun fiyatında da hepimiz kurtulak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Raiden, Injustice 2 yolcusu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×